- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1536 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1536 Culés
1
Czy jest tu jakiś spec od wulkanów?Jaka szansa jest,że uśpione polskie Wulkany nagle wybuchną i czy jest w ogóle taka możliwość?I pytanie,które najbardziej mnie nurtuje jaka jest szansa,ze Yellowstone lub inny super wulkan wybuchnie w tym stuleciu?
3
@Hushovt Na pewno nie stanie się to za rządów PiS :D
11
@Hushovt Jest 2020. Odłóż te wulkany i powoli się wycofaj...
1
@IAmBackCules Nie no serio pytam a,że mamy tu różnorakich ekspertów to liczę,ze ktoś mi odpowie xd
2
@Hushovt jakby taki wulkan w Yellowstone wybuchł to uruchomiłby wszystkie wulkany na Ziemi. Wtedy na całej planecie zamiast oglądać nieba byśmy oglądali pył i dym
Jeśli w ogóle byśmy to jakos przetrwali oczywiście
5
@Hushovt 50%, wybuchną albo nie wybuchną.
3
@Hushovt
Zapytaj Dudę, on jest ekspertem od wszystkiego
1
@Hushovt chyba uzytkownik @barcelonaLM wsawila czasem cos o zjawiskach meteo, moze sie zna.
1
@DaPi Wiem jakie skutki wywołała by erupcja Yellowstone ale nie wiem jak duża szansa jest na to za mojego życia :D
2
@Hushovt wiesz co, tego nie da się chyba przewidzieć :D natury nikt i nic nie powstrzyma i niewiadomo kiedy będzie miała kaprys :D
1
@Hushovt Niezerowa jak to się ładnie mówi :D Ponoć wszedł w fazę większej aktywności ale może ona trwać rok i wybuchnąć a może 1000 lat :D Tak to jest z tymi procesami geologicznymi (ten rok i tysiąc lat to jest oczywiście z tyłka, nie chce mi się teraz sprawdzać, ale rozstrzał jest ogromny).