La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1695 Culés

5

konto usunięte

0

@Colon Za dużo wykończenia na jednym zdjęciu. ;d

1

@Hiacynk giganci. Caly czas ciekawi mnie jakby potoczylaby sie historia Barcy i samego R9, gdyby gral z nami tak z 5 sezownow....
Gdybanie pozostaje, w najgorszym przypadku wszystkie linie czasowe zostalyby pomieszane i nie byloby Barcy Pepa.

konto usunięte

0

@Colon Jednak Ronaldo czuł niedosyt i poszedł do mocniejszej wtedy ligi, czyli Serie A, żeby pokazać, że tam też potrafi strzelać. 49 goli w 68 meczach dla Interu w samej lidze... Fenomen.

Chociaż sympatią mi bliżej do Batistuty. Gość miał niesamowity młotek w nodze. Te gole spoza szesnastki... Do tego zabójcze wykończenie w akcjach sam na sam. Szybki, genialny technicznie, świetny w powietrzu. Myślę, że po prostu idealna dziewiątka bez wad.

0

@Colon kontrakt Ronaldo był już na stole do podpisania, wtedy wyszli na obiad, aby to uczcić. W trakcie obiadu telefon z Mediolanu wszystko zmienił i po powrocie, Ronaldo już nowego kontraktu nie podpisał. Wydawałoby się, że takie rzeczy tylko możliwe w naciąganych filmach. Swoją drogą telefon musiał być pewnie przed obiadem, dlatego agenci Ronaldo coś musieli wymyślić. Wielka szkoda, dla mnie najlepsza 9 w historii futbolu. Co do Batistuty, bardzo chciałem żeby kiedyś do nas trafił:)

0

@Hiacynk Co z tego jak bał się wyjść grać do lepszego klubu niż Fiora i wolał ciepłą posadkę w średnim klubie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?