La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1767 Culés

5

Radio Nowy Świat z Wojciechem Mannem i wieloma świetnymi ludźmi ze zniszczonej "Trójki" ruszyło ;)

https://open.fm/stacja/radio-nowy-swiat

0

@macio_944 sluchales moze pierwszej audycji ?

0

@macio_944 No i już mam nową stację, super.

0

@Colon Niestety nie, zaczęli dla mnie jeszcze w nocy, czyli o 6 :/
Teraz słucham. Bardzo lubię głos Manna i Jego poczucie humoru. Zawsze wyważone i inteligentne.

0

@MesQueUnClub_87 ale Mannowi głos się postarzał :/

1

@Colon I tak zawsze przyjemnie się go słucha.

0

@MesQueUnClub_87 @macio_944 tak, zawsze sie go fajnie slucha.
Niedawno Mann wspominal o tym, ze Trojka wychowywala poniekad elitarnych sluchaczy - jeden z redaktorow TVP uznal to za snobizm i arogancje i odpowiedzial Mannowi tak: "no tak, bo sluchacze Trojki ciagle sluchali Varese, Strawinskiego i Stockahausena".

1

@Colon Redaktor TVP nie ma u mnie żadnego autorytetu. Zresztą wszyscy i wszystko co związane z PiS. Nigdy nie miało i nigdy nie będzie. Ale zostawmy tą chorą partię.

Przed tą całą sytuacją z "Trójką", mnóstwo ludzi słuchało "3", niezależnie od przynależności politycznych. To było miejsce, które łączyło, miejsce w którym intelekt każdej osoby był łechtany inteligentnymi popisami Manna, czy innych osób, którzy byli najlepsi w swoim fachu. Wielka szkoda, że tak to się skończyło. Tak czy inaczej, dobrze że powstało coś innego :)

1

@macio_944 To chyba byl Janecki - wielki fan nauki oraz wlasnie muzyki.
No ja az tak radykalny nie jestem, ale wiadomo, ze pewnie uprzedzenie jest.

MOj ulubiony redakor - Jerzy Kordowicz zostal w Trojce, nie wiem tylko czy ze wzgledow polityczynch czy zasiedzialych.
Dla mnie 3 skonczyla sie wraz z odejsciem Piotra Kosinskiego, a poczatek konca to byla smierc Beksy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?