- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1546 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1546 Culés
17
Muzyka łączy La Ramble
Dzisiaj znowu wielka legenda muzyki ale też po raz kolejny artysta, który trochę na własne życzenie odszedł przedwcześnie z tego świata.
Amerykański muzyk urodzony w 1958r. Przez dziesięciolecia należał do najbardziej nowatorskich i ekscentrycznych postaci na amerykańskiej scenie pop. Był wyjątkowym kompozytorem, autorem tekstów, grał na gitarze, także na instrumentach klawiszowych i perkusyjnych. Nazywany „Księciem Popu”, wpłynął znacząco na rozwój muzyki rozrywkowej. Sprzedał ponad 100 mln płyt na całym świecie, zdobywca 7 nagród Grammy, otrzymał Oscara za najlepszą muzykę filmową a płyta Purple Rain z 1984 jest uznawana za drugą najlepszą w latach 80 po Thrillerze Michaela Jacksona.
Panie i Panowie przed wami wielki Prince w piosence "Purple Rain"
29
@kazbychu @IrekPOL @Nigaki @Messibestplayerintheworld @FafitFCB @tristan87 @VamosRakieta @Coutinho007 @damianex10 @patry295
3
@Janiama @Colon @TheGoldenEleven @Walker @mr_robot @Hosh @Don-Corleone @Simon_1899 @Kompletny @Irmscher10
2
@Janiama @Twisterek @Neymar11Messi10Sanchez9 @Wilk @Thoms94 @SuperPatsonFCB @Chaoss @JimMorrisonFCB
3
@Janiama hit nad hitami.
3
@Janiama Jak bedzie Chester (ten z Linkin Park), to oznacz prosze.
1
@Janiama niesamowity allround talent.
moj ulubiony utwor sign o times
We Francji pewien chudzielec
Umarł na poważną chorobę o krótkiej nazwie
Przypadkiem jego dziewczyna użyła tej samej igły
I wkrótce spotkało ją to samo
Siedemnastolatkowie siedzą w domach
Z własnymi pomysłami na zabawę
Chcą trafić do gangu o nazwie Wyznawcy
Ćpać dragi i strzelać ze spluw maszynowych
Czas
Czas
Huragan Annie zerwał dach kościoła
I zabił wszystkich wewnątrz
Włączasz TV i każda relacja
Mówi o czyjejś śmierci
Siostra zabiła swe dziecko
Bo nie nie stać jej było, by je nakarmić
A my wysyłamy ludzi na księżyc
We wrześniu kuzyn skosztował marihuany
Pierwszy raz w życiu
A teraz w czerwcu próbuje heroiny
Czas
Czas
Głupie, nie?
Statek kosmiczny eksploduje
A wszyscy i tak nadal chcą latać
Mówi się, że człowiek nie jest szczęśliwy
Dopóki naprawdę nie umrze
Och, dlaczego?
Czas
Czas
Dziecko wygłasza mowę, Gwiezdne Wojny wzlatują
Sąsiedzi to akceptują
Ale gdy zapadnie noc i spadną bomby
Czy ktoś doczeka świtu?
Czas
Czas
Znak czasu miesza w głowiach
Śpieszmy się, nim będzie za późno
Zakochajmy się, pobierzmy się, spłódźmy dziecko
Nazwiemy go Nate
Jeśli to będzie chłopiec
1
@Janiama przyznam szczerze, że nie znałem ale podoba mi się :)