- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1552 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1552 Culés
4
Dossier Lautaro-Mundo Deportivo wylicza:
1. Napastnik pozostaje priorytetowym celem do wzmocnienia ekipy i jeśli będzie tego trzeba, wymusi swoje odejście, ale najpierw Barcelona musi sprzedać zawodników
2. Todibo, Rafinha, Neto, Wagué, Rakitić, Umtiti i Vidal to główne opcje do zarobienia gotówki.
3. Cena jest ustalona na 70 milionów euro plus 41 milionów, jakie wart jest Junior Firpo i taką wycenę zaakceptował Inter
https://x.com/fcbw_a7/status/1282823847964745729
3
@Grubson06 gdyby się udało ich wszystkich sprzedać to będę skakał z radości , no może poza Todibo
0
@lukas10 Niby tak ale wtedy zostajemy tylko z Albą na LO i Mirandą, któremu nie poszło w Schalke delikatnie mówiąc i nawet ze średniakiem po 30 O'cipką przegrywał rywalizację o miejsce w składzie.
0
@Grubson06 najlepsze będzie to jak kupią tego Lautaro i wszyscy środkowi napastnicy będą bez formy :D
2
@Grubson06 Główną opcją do zarobienia gotówki to jest Coutinho, bo Anglicy dadzą za niego spokojnie te 70-80 baniek i w zasadzie pokryje to transfer Lautaro (+ włączenie Firpo, rzecz jasna). Jeżeli ma przyjść to spoko, ucieszę się, ponieważ chłopak ma to COŚ i nawet jeśli obecny sezon nie jest jakiś genialny w jego wykonaniu, to czuję, że będzie do nas pasował. Mimo wszystko mam nadzieję, że jednak uda się oprócz niego sprowadzić Neya, bo skrzydłowy z topu potrzebny jest nam na JUŻ.
1
@LuisSalvano Kiedy on miał genialny sezon skoro piszesz, że ten nie jest genialny? Ja takiego w jego wykonaniu nie pamiętam a obecny jest najlepszy w barwach Nerazzurrich.
0
@Coutinho007 i tak Jordi gra praktycznie wszystko a Firpo jeśli już podniesie się z ławki to jest jak dziecko we mgle :D