- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1725 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1725 Culés
15
Neymar od sezonu 13/14 opuścił z powodu kontuzji 91 meczy.Poprzez zawieszenia itp opuścił 29 meczy.
3
@Encore ile przez urodziny siostry?
13
@Avada Kedavra jeszcze licze
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@itmustbejoke Suarez wcale mu nie pomógł.
1
@itmustbejoke @itmustbejoke
2
@itmustbejoke Nie odmawiam mu umiejetności.Jest świetnym piłkarzem ale jego podatność na kontuzje jest przerażająca.Do tego jeden z lekarzy brazylijskich mówił że Neymar ma tak rozwalone prawe sródstopie że w każdej chwili może wyleciec ale nie na miesiać ale na rok albo dwa.
1
@itmustbejoke Śmieszne.Suarez niby nie pomagał np.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@itmustbejoke xD 2 bramki z City,2 Bramki z Psg,2 asysty z Bayernem no faktycznie nie był postacią pierwszoplanową.Bramka jeszcze w finale z Juve.
1
@itmustbejoke Z City na wyjeździe, w finale, strzelając gola na 2:1 też nie?
2
@Encore Szkoda, że pisze się tylko o jego urazach, a do dnia dzisiejszego nie wypełniliśmy luki po jego odejściu. Griezmann, Coutinho i Dembele - cała trójka łącznie nie ma nawet lepszych liczb. Jego odejście było bardzo dużym błędem, a my nadal nie potrafimy go zastąpić nikim innym.
5
@BarcaInfo Tak jak mówie.Nie odmawiam mu umiejętnośći bo są one na światowym poziomie ale wydaje mi się że Barcelona potrzebuje dobrego zawodnika ale przedewszystkim potrzebuje zawodnika który będzie dostepny a nie co chwile kontuzjowany.
0
@BarcaInfo Błędem Neymara w 95% i nie widzę żadnych racjonalnych przesłanek by Barcelona która straciła najwięcej za blisko 200 mln i kolosalną pensję miała ten błąd naprawiać.