- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1512 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
89 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1512 Culés
12
A co sądzicie o przygotowaniu fizycznym drużyny?
Dla mnie to oprócz chorej taktyki (próby ofensywnej gry bez skrzydłowych!!) to przygotowanie fizyczne nas pogrzebało.
Roma, Liverpool, Bayern wszystkie drużyny zjadly nas fizycznie, no i mentalnie rzecz jasna. Ale nawet jeśli mecz nam się nie układa to nie jesteśmy w stanie fizycznie konkurować.
Dla mnie rewolucja to pozbycie się Suareza, Busquetsa, Roberto, Vidala, Rakitica i Umtitiego. Alba pajac, ale na tą chwilę nie znajdziemy lewego obrońcy, a Pique ograniczona rola.
Wrócić do gry skrzydłami, dawac tam szanse Fatiemu, Trincao, Dembele może Pedriemu. W ataku Griezmann, Messi.
Pomoc De Jong, Pjanic, Puig, Coutinho (ja bym go zostawił).
Przecież w normalnych warunkach każdy ogarnięty trener bylby zadowolony z takiej kadry. Tym bardziej ze można poszukać perspektywicznych gości za małe pieniądze, coś zaryzykować.
Wtedy jestem w stanie wybaczyć porażki, jeśli widać ze ekipa robi postępy a trener ma plan
0
@Drozdu7 To sądzę o przygotowaniu fizycznym.
0
@Drozdu7 Tak jest, u nas przygotowanie fizyczne było słabe ze względu na wiek zawodników. Messi i Suarez nie mają już 20 lat - zwykle to oni są najbardziej wysunięci ale ich pressing jest żałosny. Do tego od dwóch a może nawet 3 lat Barcelona nie ma skrzydeł - Bayern pokazał jak są one ważne. Zwyczajnie potrzeba nam młodej krwi która wczoraj kopała z frustracji ławki.