- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 696 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 696 Culés
0
Tak sobie patrzę na pensję zawodników Barcy i jeśli pozbylibyśmy się świętych krów z Leo na czele to w ciągu 2 lat z ich pensji mamy na Mbappe.
I teraz pytanie czy lepiej łudzić się przez dwa lata, że z Leo możemy coś wygrać czy po prostu przebiedować te 2 lata i zbierać kasę na takich zawodników jak Francuz.
0
@Yoshi94 nie warto sprzedawac Leo, gość powinien za wszelka cene skonczyc kariere u nas
0
@kaladin Dlaczego za wszelką cene? Lepsza dalsza degradacja klubu niż odejście Messiego?
0
@Yoshi94 Ale nawet jeśli założymy że to ma jakieś podstawy tzn że da się te pieniądze faktycznie oszczędzić (nie da się), to skąd pomysł że Mbappe będzie chciał tu grać?
0
@kaladin czyli co? Podnieść mu kontrakt na 100mln za sezon?
0
@Bykunn Po pierwsze, dlaczego mówisz że się nie da?
Po 2. Mbappe to przykład młodego zawodnika z TOPu, ale nie wiadomo jak będzie za 2 lata, może pojawi się ktoś inny. W zeszłym roku był hype na de Ligta, w tym jest na Upamecano.
Bardziej chodzi o to, by mieć kasę na takie transfery. Z resztą Mbappe pewnie by przyszedł, by zastąpić Leo jako lider.
1
@Yoshi94 Dlatego, że piłkarze nie zrezygnują z tych kontraktów. A jeśli klub na siłę będzie chciał je rozwiązać to zapłaci kary w wysokości tych kontraktów...
Kupowanie zawodników za takie pieniądze to nie jest w tym momencie sposób na poprawę naszej sytuacji. U nas wzmocnienia wymaga wszystko. Jeden zawodnik za 200mln tego nie rozwiąże
0
@Bykunn wydaje mi się, że odejście Leo byłoby znakiem dla innych, że trzeba powiedzieć sobie dość.
"U nas wzmocnienia wymaga wszystko" możesz rozwinąć tą myśl? Ja uważam, że Barcy potrzeba z 2-3 topowych zawodników i śmiało możemy bić się o zwycięstwo w LM.