- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1023 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
1
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1023 Culés
0
Jak mamy coś zmienić, to powinniśmy zmienić na początek ustawienie.
4-2-3-1 z "10" w roli Messiego lub Coutinho.
Fati, Trincao i Dembele na skrzydłach.
De Jong i Puig w pomocy.
Semedo i Leglet w obronie.
Ter Stegen w bramce.
To takie pewniaki.
Do rotacji zostaje Roberto PO i ŚPO.
Firpo LO.
Arujo ŚO.
Pedri ŚPO lub '10'.
Vidal - wszystkie pozycje w pomocy.
Całej reszty bez żalu bym się pozbył : Griezmann, Alba, Busquets, Umtiti, Rakitić, Suarez, Braithwite, a nawet Pjanić.
Z chęcią zobaczyłbym:
- nowego napastnika (nie Martineza).
- nowego obrońcę lewego (Grimaldo lub Telles).
- nowego stopera (Garcia)
4
@Naturopata Jak chcesz się pozbyć Pjanicia skoro nawet jeszcze nie został ofjcjalnie zaprezentowany?
0
@Naturopata Tak jest trenerze! Arriba, arriba! Ándale, ándale! Vamos Amigos!
0
@Naturopata skończcie z tym Semedo...to juz smieszne nie jest wstawianie go do 11 przyszłego sezonu....
0
@Naturopata I z pomocy tylko De Jong potrafilł by grać w obronie
0
@JimMorrisonFCB wiem, że to absurdalne, a nawet spodziewałem się tego, że ktoś na to zwróci uwagę. Cóż, zrobiłbym wszystko, żeby się go pozbyć. Czy to możliwe ? Tak.
0
@Naturopata Niby w jaki sposób?
0
@JimMorrisonFCB wymienić go za innego zawodnika np. Griezmann + Pjanić i Neymar do nas. Jakkolwiek w zasadzie, bo to kolejny, który tu nie pasuje.
0
@Naturopata Trochę to wydumane. Jak już ma przyjść to trzeba mu dać szansę.
0
@JimMorrisonFCB skończy się jak z Griezmannem. Trzeba już teraz myśleć o popełnionych błędach, zanim znów gość będzie grać lipe albo grzać ławkę i za rok lub dwa odejdzie za grosze lub free.
0
@Naturopata Teraz już za późno, ale przynajmniej pozbyliśmy się Arthura.