- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1267 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
gumaz
0
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1267 Culés
9
Jak tu nie być fanem projektu The Blues ? W minionym sezonie na stanowisku trenera zostaje zatrudniona legenda tego klubu, która odważnie postawiła na młodzież (James, Mount, Tomori, Abraham) i grę ofensywną. Efekt ? Drużyna, po której nikt nic wielkiego się nie spodziewał zajęła miejsce w TOP #4 i awansowała do Ligi Mistrzów. Ten sezon zaczyna od ściągnięcia do swoich szeregów takich piłkarzy jak: Werner, Havertz, Ziyech, Chilwell, Silva mimo, że Chelsea nie należy obecnie do 'ścisłego, europejskiego topu'. Co więcej - nie muszą się martwić o finansowe fair play (dzięki między innymi mądremu zarządzaniu). W dzisiejszym meczu, mimo że The Blues nie prezentują się względem swojego potencjału, wygrywają na wyjeździe 3:1. Jedyne, czego potrzebuje teraz ten klub to czas (na często stosowane przez kibiców 'dotarcie się') oraz większą konkurencję na pozycji bramkarza (Mendy z Rennes ma niebawem zjawić się w Londynie). Pozostaje życzyć powodzenia :)
3
@Kengo To co robi Chelsea to jest marzenie w Barcelonie :/.
4
@Kengo fajne, młode chłopaki i chodzi piłeczka. Takie drużyny lubię. Oby Barcelona też niedługo taka była kiedy odejdzie beton.
1
@Kengo oni nie mieli wtedy bana na transfery?
2
@Kengo od dawna kibicuję zarówno Barcelonie jak i Chelsea i dawno już nie widziałem tak perspektywicznego planu na zespół w Londynie. Lampart ma wizję zespołu i plan na jej spełnienie. Nic tylko życzyć powodzenia i obserwować poczynania The Blues :D
0
@Rewolucja123 technicznie, to nie mogli rejestrować zawodników. Trochę przypadek byłby jak z Tyranem i Vidalem w sezonie 15/16. Ale tak, mieli bana i Lapmart postawił na młodzież. Niby nie miał wielkiego wyboru, ale może to i lepiej...