- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
3
Podchodzi Koeman do Roberto i Busiego i mówi „Bądźcie sobą”. No i byli :D
0
@Janas11224
do de jonga co powiedział? "holuj podawaj byle gdzie" ?
0
@Janas11224 To oni dziś grali?
0
@MarioVeB! Co Ty tak bronisz tej starej gwardii? :D Trochę dystansu, mordko, bo zginiesz w necie.
Komentarz usunięty
0
@MarioVeB! Mordo, odróżniaj żarty od hejtu. Będziesz zdrowszy, bo widzę że dość mocno na to reagujesz. ;)
1
@MarioVeB! Nie wylewam szamba na żadnego z nich tylko stwierdzam fakt. Ani razu zadnego z nich nie obraziłem, tylko stwierdziłem fakt ze Roberto gra od kilku lat za zasługi za gola z PSG, a Busquets jest najgorszym zawodnikiem Barcy od conajmniej 2 lat, a wciąż gra pierwsze skrzypce. Wiec skończ już płakać jak to każdy wylewa szambo na zawodników, bo większość osób pisze prawdę, albo sobie żartuje, a to ze nie masz dystansu mnie nie obchodzi. Wyzywasz każdego od dziecka, a sam jesteś największym dzieciakiem na tej stronie. Bez odbioru
0
@Janas11224
Nie masz pojęcia co to fakty ,a twoja opinia nie jest żadnymi faktami tylko subiektywnym zdaniem
Dociera czy nie?
Zwykły Ignorant bedzie bredził o 1 meczu Roberto. weż ty sie najpierw zapoznaj z prostymi statystykami skoro z percepcja masz problemy.
Zarty? dobre sobie co najwyżej żałosne pomówienia.
0
@MarioVeB! Co mnie obchodzą statystyki skoro oglądam mecze i Roberto jest całkowicie bezproduktywny ? I jeszcze będziesz mi cos gadał O jednym meczu. To trwa od 4 sezonow. Dalej się oszukuj i bądź fanboyem
0
@Janas11224
Ignorancja powala, a kłamstwa powtarzane przez ciebie prawda nie beda.
Sergi Roberto 184 mecze w Barcelonie 16 bramek +35 asyst
0
@Witekk10 Misja dziejowa po prostu. Jakbyś miał nad łóżkiem plakaty Busiego, Roberto i Suareza też być bronił.