- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1533 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1533 Culés
9
Przyglądam się liczbom Suareza w LM i w trzech sezonach 2016/17, 17/18 oraz18/19 w 29 meczach zanotował 5 goli i 8 asyst. Coś makabrycznego jeśli chodzi o zdobycze bramkowe, zważywszy, że w fazie grupowej trafiają się słabsi rywale. To wręcz osiągnięcie kompromitujące dla napastnika tej klasy i w sumie nie do wytłumaczenia.
Stąd też nie potrafiłem jednoznacznie zasmucić się z powodu odejścia Luisa. Do tego 21 i 16 goli w La Liga w 2 ostatnich sezonach, to też daje do myślenia.
Pytanie ile w tym "zasługi" Suareza, a na ile przyczyniali się kolejni trenerzy, którzy hołdowali idei "wszystkie piłki do Leo". Może gdyby grał cały zespół, chodziły skrzydła a pomoc kreowała sytuacje, Suarez wypadłby lepiej.
A przecięcie relacji Suarez-Messi pewnie przysłuży się zespołowi. Messi musi odczuwać pewien dyskomfort, wiedząc, że na ławce jest herszt i z nim się nie dyskutuje. Jest mniej rodzinnie, ale zdrowiej dla całej ekipy. Trudno przyczepić się do Suareza i Messiego za to, ze lubili grać razem, ale ta relacja zbytnio wiązała cały zespół. Teraz to będzie wyglądać, miejmy nadzieję, jakby zespół zwolnił zaciągnięty hamulec.
0
@Comentateiro Suarez był winny , potykał sie o własne nogi i machał łapkami , wypalony piłkarz w Barcy.
0
@Comentateiro Ja uważam, że dobrze, iż odszedł....ale to pożegnanie i warunki odejścia to jakaś porażka. Tym bardziej, że poszedł do Atletico.
Jak spojrzysz na LM od 2015 na fazę pucharową to jest słaby wynik, a po za Camp Nou to jest dramat bo 1 bramka w Lizbonie(a w tym czasie były PSG, Juve, Roma, Liverpool, Bayern), Leo w tym czasie strzelił 14 bramek.