- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1362 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1362 Culés
25
Pan Krzysztof Bosak właśnie oznajmił, że mężczyźni nie mogą farbować włosów xD
Dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/120776778_10158858180847722_276134579132914832_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=8024bb&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=mhoVFPH0D-EAX937Yhp&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&tp=14&oh=41a8c817e65357060e70162ba9e66fce&oe=5F9FAEBE
25
@NeroTFP To jest ten nowoczesny gość z otwartą głową? nie widać.
9
@NeroTFP Bosak, jak i Konfederacja to fenomen. Z jednej strony, w publicznych wystapieniach kreuja sie na obroncow Polakow, uciśnionych przez PO-PiS (obie te partie to rak wg mnie), ale czasem jak coś palna, typu, ze zwierzeta nie maja uczuc, co rzeczami, albo teraz z włosami to rece opadaja. Maja sredniowieczna wizje w zakresie polityki spoleczno-obyczajowej, ze tak to ujmę.
7
@NeroTFP Krzysiu czemu zepsułeś boski plan i zgoliłeś monobrew?
3
@NeroTFP Bosak wczoraj miał chyba okres największego gadania głupot. Z farbowaniem/malowaniem i prawem jazdy gadał straszne bzdury. Szkoda :(
4
@NeroTFP O.o Co za łeb... xD
8
@NeroTFP ogólnie po jego ostatnich wypowiedział dotyczących zwierząt stwierdziłem że źle oddałem swój głos. Wydawało mi się że Korwin im ciąży, ale tak naprawdę to Bosak jest równie narwany co on. A szkoda
4
@NeroTFP a ja na niego głosowałem w pierwszej turze, dałbym sobie za niego rękę uciąć. I wiesz co, i bym k**wa nie miał ręki
0
@NeroTFP I tak lepszy niż Trzaskobyl