- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1593 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1593 Culés
5
Andreas Aren został managerem szwedzkiej drużyny skoczków narciarskich. Zadaniem byłego skoczka, który w przeszłości kilkukrotnie kończył zawody PŚ w czołowej trzydziestce jest odbudowanie szwedzkiej kadry. Pomóc w tym ma wsparcie firmy Bauhaus.
https://www.skijumping.pl/wiadomosci/28494/szwedzi-planuja-reaktywacje-reprezentacji-skoczkow-narciarskich/
Wspaniale by było, gdyby rodacy Bokloeva wrócili do rywalizacji w PŚ, ale do tego bardzo długa droga.
@NeroTFP @Alcazar @MesQueUnClub96 @Triv44 @tadzik447
2
@pawelfcb2010 kwestia wielu lat, tam nie ma młodzieży, skoro zawody wygrywa ponad 50 latek
1
@Kubox To fakt, ale też do tej pory nikt tam skokami się nie zajmował. Jeżeli jest sponsor i będą faktycznie chęci na zbudowanie tam czegoś to będzie tamtejszym skoczkom znacznie łatwiej o poprawę poziomu niż do tej pory, gdy poza obiektami to tam raczej nic nie było.
1
@pawelfcb2010 Obawiam się, że ciężko będzie im coś sensownego wskórać. Wystarczy spojrzeć na Finów - od kilku lat próbują znaleźć skuteczną metodę na powrót do szerokiej czołówki, a wychodzi jak wychodzi. Szwedzi nie mają też takiego zaplecza treningowego jak choćby Kazachowie czy Rumuni, ale życzę im jak najlepiej. Fajnie byłoby w najbliższej przyszłości zobaczyć jakiegoś Szweda w PŚ, ale do tego jeszcze daleka droga. Na plus sam fakt, że w ogóle coś się ruszyło i istnieje tam jakiekolwiek zainteresowanie tą dyscypliną.
1
@Alcazar Obecnie skoki w Szwecji praktycznie nie istnieją. Jak gdzieś się pojawiali zawodnicy że Szwecji to ciężko było im z kimkolwiek rywalizować.
W ich sytuacji wszystko co uda się zdziałać to będzie sukces. Oby ten sukces był jak największy.