- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 907 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
73 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kozinho.
0
Kurakao wyszło z grupy, a nas tam nawet nie ma xDDD E: Dobra, to nie kurakao, ale też beka
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 907 Culés
0
Nie wiem czy ktoś o tym pisał ale moim zdaniem Koeman przekombinował trochę ze składem. Dużo zmian w składzie porównując do poprzednich spotkań. Dest zagrał z konieczności i uważam że na tym zmiany powinny sie skończyć. Brak Alby to i tak duże osłabienie a Dembele który rozegrał pierwsze minuty nie rozhulał nam skrzydła. Getafe to na tyle ciężki rywal, że Dembele czy Pedriego (który notabene zagrał nieźle) spodziewałbym się w drugiej połowie. Bardzo brakowało nam przebicia na skrzydłach. Jedno z Dembele, który nie pokazał nic ciekawego drugie z Francuzem-widmo. Gdyby zagrał Fati to chociaż jedna strona byłaby użyteczna. Szkoda że nie wyszły podatawowym garniturem bo myślę że inaczej potoczylby sie ten mecz.
Jeszcze odniosę się do Griezmanna, zaskakuje mnie to jakim cudem zaczyna praktycznie każdy mecz od pierwszej minuty. Ewidentnie mu nie idzie i chyba jedynym rozwiązaniem w tym wypadku jest szukanie alternatywy do pierwszego skladu. Może gdyby wchodził z ławki na podmęczonych rywali zaczęłoby mu coś wychodzić, tylko szkoda z gościa za 120 baniek robic jokera.
1
@thcmenel420 dla mnie Koeman spieprzył ten mecz po całości. Dembele po takiej przerwie powinien był wcześniej pograć po 20-30min w przynajmniej dwóch meczach by poczuć się pewniej. Pedri to też nie jest zawodnik gotowy do gry od początku, nie z przeciwnikiem grającym antyfutbol. Do tego na drugiej stronie Griez który skrzydłowym nie jest, jeśli już chciał tego Dembele w pierwszym to na drugiej stronie powinien być drugi skrzydłowy by to on napędzał większość akcji.