- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1522 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1522 Culés
9
U mojej żony w pracy kolejne cięcia godzin, etatów i umów, bo oddział przynosi duże straty. To już kolejna rozwałka, bo pierwsza była w marcu, kilka tygodni po zamknięciu.
Co więcej, chodzą pogłoski o zamknięciu całej apteki, bo od marca przynosi straty. Czyli w sumie jeżeli dzisiaj Mati ogłosi kolejny lockdown galerii handlowych (bo w galerii jest ta apteka), to już na sto procent to wszystko padnie, skoro już teraz ledwie zipie. A to duża firma, duża marka, mająca setki oddziałów.
Chude czasy nachodzą. Nieciekawie, a IMO dzisiejsze obostrzenia mogą być bardzo decydujące i pogrążyć już i tak nieciekawą sytuację. Już w marcu, gdy wszystko pozamykali, to niby apteka była czynna, ale i tak prawie nikt do niej nie przychodził, bo większość rzeczy w galerii zamknięta.
0
@NeroTFP W ogóle to, że apteki korzystają na wirusie to pieprzony mit. Mam znajomego z czteroma punktami i ma duże problemy.
1
@NeroTFP podobno nie jesteśmy gotowi na kolejny lockdown (Tobiasson chyba publikował tutaj opinie ekonomistów). Mimo wszystko z tym rzadem wszystko jest możliwe i mogą zamknąć w imię walki z przesadzonym wirusem. :(
Konferencje Morawieckiego to w ostatnim czasie jedyne rzeczy, co mnie troszkę stresują. :P
@messiandiniesta - ja nigdzie nie widziałem, by ktoś pisał, że apteki korzystają na covidzie. Czytałem coś takiego, ale o szpitalach.
0
@messiandiniesta ja jestem przekonany że apteki tracą przez to, że ludzie mają ograniczony dostęp do Poz i ogólnie się nie leczą na inne schorzenia niż covid.
0
@Ojciec5tkidzieci Były takie opinie, w marcu/kwietniu, zalewany takimi bzdurami był internet. Potem non stop pracowałem i byłem odcięty od socjali, pewnie opinia się zmieniła.