- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1522 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1522 Culés
29
Ale to był piękny moment kiedy Messi strzelił bramkę z wolnego przeciwko Liverpoolowi. Pamiętam jak oglądaliśmy to dosłownie każdemu oglądającemu szczena opadła... piękne czasy
1
@itmustbejoke I pomyśleć, że już wtedy zaczął rozgrywać sie dramat Barcelony, tylko ona sobie jeszcze z tego sobie sprawy nie zdawała.
5
@itmustbejoke Chłop wspiął się wtedy na Everest piłki nożnej. Mało który zawodnik w historii by to zrobił.
11
@itmustbejoke nienawidzę tej bramki.. nie jestem w stanie jej oglądać. Bo wiem co się później ma wydarzyć.
6
@barcelonaLM dla mnie najlepszy indywidualny rok w historii piłki noznej. Rewanżowy mecz z Liverpoolem zabrał nam tryplet :/
2
@NeroTFP Dramat się zaczął rozgrywać w momencie kiedy Valverde zaczął mowe przedmeczową na Anfield. Po wolnym Messiego nie bylo dramatu tylko setka Dembele. Nikt nie myślal o rewanżu i powtórce z Romy...
6
@itmustbejoke piękna bramka, ale jej nie znoszę bo jak ją oglądam to od razu przypomina mi się co się wydarzyło w rewanżu.
3
@PatrykBarca a wiecie co jest najlepsze? 1 połowa na Anfield > 1 połowa na Camp Nou. Pewnie dziwnie to brzmi, ale taka jest prawda. Możecie sobie obejrzeć powtórkę tych meczów jak nie dowierzacie, a sami wyciągnięcie wnioski
4
@Elosek Dokładnie mam tak samo.. piękna, a zarazem mam do niej odrazę przez ten cały dwumecz..
2
@Elosek mam tak samo jak ty. Piękna bramka, ale nie mogę tego oglądać przez ten zje... rewanz
1
@PatrykBarca Przecież Messi w Matchday sam przypomniał o tym żeby nie wydarzyła sie druga Roma. Jak Alba odwalił sabotaż to już po ich minach było widać że mieli brązowe spodnie. A jak wpadła druga to koniec meczu. I my i Liverpool wiedzieli że to jest kwestia minut. Od tamtego momentu the reds grali przeciwko wkładom do koszulek bo piłkarzy w nich nie było.