- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 949 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
Kgorecki2500
12
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
1
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 949 Culés
2
Kiedyś to było..
Fifa 17 na 2 składy (miesięczna elita 2 max):
- https://zapodaj.net/images/0c662a97eef74.jpg
- https://zapodaj.net/images/a9bb10d2baa6a.jpg
Fifa 18 (g1 max):
- https://zapodaj.net/images/6b4cf4edb84f3.jpg
Fifa 19 (g1 max):
- https://zapodaj.net/images/19f87083de749.jpg
1
@Transu96 Widzę nazwa pierwszego składu na moją cześć ;-)
0
@Transu96
Panie w 19 z takim teamem gold 1?
3
@ObiektywnyKibic121 psycha z roku na rok coraz gorsza, w 21 nawet g1 nie ma
0
@Transu96
Ja zawsze będę powtarzał ze Ci prosi w fifie to skills nie maja jakiś kosmos, oni wbijają 30-0 psychika nie do zniszczenia. Jak dla mnie psycha jest ważniejsza od skilla. Ja mam za słaba psyche żeby wbijać elite 1 i więcej. U mnie jak jest 0-0 i nie strzelę 3
100% sytuacji to już psycha siada i przegrywam mecz.
3
@Transu96 Urodzinowy David Villa.. łzy lecą, co to była za karta
0
@ObiektywnyKibic121 była kiedyś koncepcja od fify żeby można było złożyć skład z kilku fif ale porzucili, szkoda bo ta obrona z 17 to był sztos, ten sokratis to najlepszy obrońca jakim grałem obok smallinga, a neuer najlepszy gk obok butlanda
0
@Esteban_ a jak to ładnie wszystko połączyłem, duma
0
@ObiektywnyKibic121 ja bez względu na skład zawsze wbijam taką samą rangę tak czy siak
0
@Transu96
A nie masz tak ze czym lepszy skład tym ciezej sie gra? Ja czasami tak mam. W 20 tak miałem :D ... w tej fifie z tygodnia na tydzień jak mam motywacje to lepiej mi idzie. 2 razy elita już a tak to g1 na luzie megaa
0
@ObiektywnyKibic121 im lepszy mam skład tym lepszy skład ma mój przeciwnik ;c w tej fifie kupiłem sona i mane, a po kilku meczach wróciłem do promesa i saint maximina bo mi się nimi lepiej gra ;f
0
@Transu96
Coś w tym jest, w tym tygodniu wszystkie moje 4 porażki przyszły z drużynami z Mbappe i Neymar xD
0
@ObiektywnyKibic121 A aktualnie tak https://zapodaj.net/images/e88e43dfdefc3.jpg
Bruno najlepsiejszy, wszyscy niewymienni, mogłoby być lepiej ale 1.5mln na liście transferowej czeka na icon sbc ;f
0
@Transu96
Widzę ze jakiś grywalny player pick przynajmiej. U mnie jest 0% szans na grywalny pick. Ostatnio za elite 3 picki 3 zawodników z ławki rezerwowych.