- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1167 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
gumaz
0
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1167 Culés
1
Za tydzień wybory miss Polonia. Jak myślicie, wyniki już są ustawione? Tak jak się slyszy plotki o dobrym rezultacie w zamian za sex?
W tym roku nawet laska z mojej małej mieściny się dostała do finału, a jakaś mega ładna nie jest. A jeszcze mi teraz szwagier napisał, że jego koleżanka też miała startować, ale jakieś posrane umowy dają do podpisania. Np. trzeba uczestniczyć we wszystkich sesjach, jeśli nie to kara. No i hit, że do przymierzalni bez pukania mogą sobie wchodzić bogate typki.
6
@mrboom
Nie wiem, ale ten światek na pewno jest popaprany
6
@mrboom Oczywiście że to ustawione. Kiedyś ojciec był w jednym z takich jury i mówił mi że oni nawet nie wybierali. Od początku wiedzieli kto ma zająć które miejsce.
1
@mrboom jak to mówi klasyk: "nie wiem, choć się domyślam" xD
Gdybym miał postawić swoje pieniądze, to obstawiłbym, że wygląda to tak, jak piszesz.
Dla mnie to nie są normalne konkursy i wieje seksbiznesem na odległość. Za numerek dostaniesz szanse na sławę.
1
@mrboom Kumpela mojej dziewczyny startowała chyba w nastolatkach i istnieje taki zapis w umowie, że przez kolejne dwa czy trzy lata codziennie muszą wstawić relacje ze swojego dnia na Fejsbuka/Instagrama.
1
@Beztroskii ta koleżanką szwgra pisała z miss jednego województwa, nie będę pisał którego, bo będzie wiadomo która. Czekam na ss
@michal26 tym bardziej, że to ich całe zgrupowanie trwa 10 dni, idealny czas żeby sobie skorzystać. Siedzą w hotelach, co chwilę półnagie sesje. A stare oblechy zacierają ręce.
Ciekawe ile wraca z depresją i ile się boi zrezygnować ze względu na duże kary
0
@Szreko był nawet program o tym, później jury kopuluje z miss