- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1101 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
20 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1101 Culés
2
Gol na 1-1.
Idzie piłka z środkowej strefy boiska na naszą prawą stronę do lewego obrońcy Bilbao, Dembele w ogóle nie jest nim zainteresowany i przez to Dest dobiega do niego spóźniony, ponieważ wygląda to na brak komunikacji, potem znowu Muniain i Dembele nie zainteresowany kolejnym zawodnikiem, obraca się widzi piłkarza Bilbao i w ogóle nie reaguje na jego podanie, nie zamyka nawet korytarza podań. W środku nie kryty Williams. Araujo jest za bardzo bierny, co powoduje, że nie wie jak się ustawić Dest, czy bliżej prawej strony, czy asekurować Araujo, Williams dostaje piłkę i wtedy dopiero doskakuje Araujo do niego. Gdyby ten doskoczył wcześniej, to ten byćmoże piłki by nie dostał, a tak po doskoczeniu wciąż bierny w nacisku na rywal, dopuszcza go do dośrodkowania i Lenglet przepuszcza podanie z myślą, że Marc przejmie, okazuje się, że tak się nie stało, ALba gubi krycie i gol. Winni? Dembele, Araujo i Alba.
E. Wciąż nie mogę znaleźć drugiego gola, więc nie wypominać mi.
1
@Rewolucja123 Oraz Lenglet kryjący powietrze
0
@Coutinho007 Czyja wiem? Nie miał kogo kryć, to ALba zawinił i brak komunikacji. Do tego Araujo i Dembele.
1
@Rewolucja123 Alba swoją drogą ale każdy wie, że Alba nie jest orłem w defensywie i nie wsparł go tylko stał i zostawił Albe samego.
1
@Rewolucja123 "Lenglet przepuszcza podanie z myślą, że Marc przejmie, okazuje się, że tak się nie stało[...]" Dajmu mu plus jeden do oceny, biedaczyna się przeliczyła tylko. To jak powiedzieć, Koeman nie reaguje na wydarzenia boiskowe i nie chce zaryzykować z bardziej ofensywnym nastawieniem, żeby zabić mecz bo uznaje, że jest Messi i to on wszystko załatwi, jednak okazuje się, że tak się nie dzieje i elo benc.
0
@Coutinho007 Nie wiem, Lenglet przekazał Antoine swojego ggracza, by móc odprowadzić piłkę do Marca, a Alba tego nie zrobił, ja nie widzę tutaj winy Lenglet.
1
@Rewolucja123
Przy drugiej piłka przechodzi obok Alby, mija się z nią Griezmann a Muniaina krył Mungueza
0
@pax Wiem, ale zarzucają niektórzy, żę od błędu Busiego się zaczęło, to chcę go zobaczyć. Ja tam winię za to bardziej Lenglet'a/Mingueze, którzy zgubili wtedy krycie i ALbe, który złamał linię. A czy Griezmann? Muszę zobaczyć.
0
@Rewolucja123
Z tego co pamiętam Busi interweniował takim pół wślizgiem, nie trafił w piłkę ale wytrącił z biegu zawodnika Bilbao, a następnie Lenglet w niego wjechał. To tak z tego co zapamietałem.