- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1073 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1073 Culés
0
Koledzy i koleżanki, stoje przed trudnym wyborem działki budowlanej. Mam obecnie dwie opcje, działkę 9 ar oraz 10 ar. Ta większą jest o jakieś 12k droższa od mniejszej. Co wg. Was byłoby rozsądniejszym zakupem?
0
@Nocturno nikt raczej nie bedzie w stanie prawidłowo doardzić nie widząc ich .
10
@ShawnC 10 ar. Bez widzenia. Tego się nie spodziewałeś, cwaniaku.
1
@Nocturno A one są obok siebie? Tak samo zlokalizowane? Taka sama odległość od drogi? Jeśli tak, to weź większą. Ceny ziemi idą tylko w górę, więc jakbyś kiedyś chciał sprzedać to na pewno stratny nie będziesz :) Aczkolwiek wiadomo, jak większa działka, to więcej czasu trzeba poświęcić na dbanie o nią.
1
@Nocturno 120zl za m2 nieźle :D Mam akurat 10 arów, czy byłaby dużo gorsza jakby miała 9? Nie. Ale nie żałuję, że mam 10
0
@Nocturno Pytasz o takie rzeczy, jakby ktoś widział Twój portfel, działkę, lokacje i ten ar dodatkowy. Jeżeli uważasz, ze jakkolwiek ten ar może Ci się w życiu przydać a pewnie tak jest, to bierz. Jeżeli wolisz zaoszczędzić 12k na cokolwiek innego i jest Ci ten ar zbędny no to wiesz
0
@LuisSalvano one są przy tej samej drodze, na obrzeżach miasteczka z świetnym dojazdem do miasta wojewódzkiego. Gdyby miały jakieś wyraźne wady na pewno bym o tym napisał. Podobnie z uzbrojeniem działki. Wszystko ogarnie gmina jak tylko ruszę z budową. Różnią się tylko i wyłącznie powierzchnia.
0
@sawyer00 istnieje też opcja że, różnią się tylko powierzchnią, zawsze można normalnie zadać pytanie ale po co ;)
1
@Nocturno To w takim razie większą bierz :) Chyba, że jest to już działka docelowa i nie będziesz jej sprzedawał to weź mniejszą. Mniej czasu poświęcisz na jej konserwację ;)
6
@Nocturno weź dwie, na moją odpowiedzialność
1
@LuisSalvano mam zamiar wybudować dom dla siebie i rodziny, dodatkowo nie za bardzo uśmiecha mi się marnowanie połowy soboty na koszeniu trawnika i ogarniania ogrodu. Skłaniam się ku mniejszej ale tam z kolei jest mniej opcji jeżeli chodzi o możliwość dobrania projektu. Stąd zagwostka. Większość osób z mojej rodziny doradza kupno jak największej ale to nie oni będa o to musieli potem dbać ;) Dzięki za opinię ;)
1
@Nocturno słuchaj działka 9 czy 10 ar to bez różnicy, tak naprawde to mała działka, lepiej wziąść większą, żeby przy budowie nic Cie nie ograniczało, potem gdy zrobisz wokół domu taras, podjazd,chodniki, ogrodu nie zostanie Ci dużo. Ja mam działkę z domem 22 ary i ogarniam koszenie w 3h.