- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 966 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 966 Culés
3
Mam do wszystkich którzy taka bardzo jadą po Untitim po stracie 2giej bramki . Po 1 czy ta strata Greizmanna była odpowiedzialna kiedy wiedział że atakujemy całą drużyną i ostatnim zawodnikiem na połowie przeciwnika jest kolega który nigdy nie był demonem prędkości? I drugie pytanie gdzie w tej sytuacji był Araujo który akurat jest tym demonem prędkości .
4
@kaamil1910 Co? Umtiti przed kontuzjami był bardzo szybki.
0
@kaamil1910 straty nigdy nie są odpowiedzialne, nawet jak się nie atakuje całą drużyną.
0
@kaamil1910 grajac na 2 ŚO to kazdy ŚO ma swoja pozycje. A pozatym skoro atakowali to Araujo pewnie byl w polu karnym przeciwnika. Strata Griezza byla to fakt ale Umtiti za pozno ogarnal ze jest sam i nie moze dac sie wyprzedzic. Poza tym Umtiti zawalił oby 2 gole wiec lipa, a Umtiti przed komtuzja to potrafil szybko biegac
1
@AlexDark00 co ? Nie był nigdy bardzo szybki .
0
@Tomek54321 tak ale czemu zostawili z tylu tego wolniejszego obrońcę. Przecież to było do przewidzenia że tak się stanie prędzej czy później . Plus nikt nie patrzy na to w ten sposób że Soldado już byl w pełnej szybkości i biegł w stronę naszej bramki A Umtiti musiał się odwrócić .
14
@kaamil1910 A czy Griezmann widział dokładnie co się za nim dzieje? Czy on ma oczy dookoła głowy? Chciał podać do kolegi, przeciwnik przechwycił piłkę i tyle - takich sytuacji w meczu jest mnóstwo. Umtiti kompletnie tutaj zawalił.
0
@kaamil1910 bo Araujo robil wieksze zagrozenie pod bramka. Pewnie przez to
1
@kaamil1910 Nie no bronienie w tej sytuacji Umtitiego jest trochę nie na miejscu. Gość ma obok siebie napastnika i wychodzi wyżej od niego zostawiając go praktycznie za plecami
1
@ksobi dodajmy że nie dogonił o 10 lat starszego napastnika...
0
@Ghotti a to mnie akurat niespecjalnie dziwi :) Umtiti stał tyłem do kierunku biegu, nim się obrocił to Soldado już był w połowie drogi :D