- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1076 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1076 Culés
9
Puig 105 celnych podań na poziomie ponad 93% i 11 km wczoraj. Niezły mecz w jego wykonaniu.
2
@Coutinho007 Poprawny, kawał z tego przebiegł niepotrzebnie aczkolwiek widać u niego progres w grze od 1 minuty.
3
@Coutinho007 bardzo mi się podobał. Najaktywniejszy z naszych pomocników. Widać, ze mu się chciało dyrygować pomocą barcy
3
@szymon6847 Widać i w ustawianiu sie i decyzyjności a to dalej nie jest jego sufit.
1
@KacperVEB Wole takiego Puiga do rotacji niż znowu jakiś dziadów na wysokim kontrakcie albo Andre Gomesa.
2
@Coutinho007 zgadza się. Cieszy jak wychowankowie grają w twoim ulubionym klubie. Przynajmniej wiesz, zawsze oddadzą serducho za ten klub
1
@Coutinho007
Ja tam słyszałem ze on tragiczny piłkarz, w Cadizie byłby fajny do rotacji xD
1
@ObiektywnyKibic121 W tym Caditz co to ma max 25% posiadania na mecz bo cały czas murują się 11 na własnej polowie? Już im bokiem ta taktyka wychodzić zaczyna
1
@Coutinho007
W sumie to masz racje, on nawet nie grałby w Cadizie, bo przecież biega jak kurczak jak bez głowy, a tam trzeba „inteligentnie przesuwać” :D. Ja już w nie wchodzę w dyskusje na tym forum od pewnego czasu tylko czasami sobie poczytam, a tak to szkoda czasu :)
1
@ObiektywnyKibic121 Tutaj są mity, że nie możemy grać np 2 prawonożnymi obrońcami na środku, że nie możemy grać nominalnymi skrzydłowymi czyli Trincao i Dembele na skrzydłach, oraz, że pomocnikami w stylu Puiga czy Pedriego w 4-3-3 nie można grać bo zbyt ofensywnie. Mity i stereotypy sie tu takie chore zrobiły, że szkoda słów, szkoda tylko , że graliśmy tak kiedyś, odeszliśmy od tego i efekty od lat widoczne są, że po za beznadziejną i nudną grą nie ma wyników, choć muszę przyznać, że za Ronalda wygląda obiecująco gra.
0
@Coutinho007 Znów zdecydowanie za dużo nie wymyszonych strat. Ale progres jest.
0
@Coutinho007 No ja bym się bał o wynik z czołowymi drużynami mając pomoc Puig Pedri Busi z Albą i Destem .