- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1592 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1592 Culés
7
Innej opcji nie widzę, szczególnie że Grosik wybrał pieniądze i trybuny aniżeli grę która dałaby przepustkę na ME. Nie wierzę że nagle zacznie grać w WBA.
1
@FC1899Barca ma juz swoj wiek i nie chce tracic kasy dla jednego turnieju, nie zarobi nigdzie indziej tyle co na trybunach w WBA.
2
@JORD10 widocznie mało uzbierał i by z głodu padł
9
@derlysy1979 apetyt rośnie w miarę jedzenia xD ja też bym wolał więcej hajsu niż jechać na 3 mecze na turniej który nie wiadomo czy się odbędzie a nawet jeśli to bez kibiców
0
@derlysy1979 poswiecic okazje zeby dorobic sie do emerytury dla 3 meczy na euro i nawet nie byc pewnym ze sie bedzie gralo w pierwszym skladzie..
1
@JORD10 Nie neguje jego aspiracji finansowych bo to można zrozumieć ale nie widzę przez to opcji żeby gość który przez cały sezon rozegra może max 300 min mógł być powołany do reprezentacji kosztem kogoś kto gra regularnie.
1
@FC1899Barca No, wiesz Peszko 3 lata temu został powołany na MŚ przez Nawałkę kosztem Szymańskiego, a nic praktycznie nie grał w trakcie sezonu.
0
@FC1899Barca piłkarz mem, już mi gościa nawet nie żal sam sobie zrujnował karierę
3
@jakub1906 przecież Grosik nigdy wielkim zawodnikiem nie był. Jest szybki i tyle.
2
@FC1899Barca Czytaj: "Nikt poważny mnie nie chciał, polskich klubów nie było na mnie stać, więc dam wpis o sportowej ambicji i niezłomnym charakterze, żeby dobrze wyglądało" :D
1
@FC1899Barca chcialem przypomniec ze juz nie ma Wuja, miejmy nadzieje ze Sousa nie bedzie go powolywal kosztem kogos kto gra...