- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1035 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kozinho.
0
Kurakao wyszło z grupy, a nas tam nawet nie ma xDDD E: Dobra, to nie kurakao, ale też beka
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1035 Culés
8
Dzisiaj rozpoczyna się EURO U-21. O godzinie 18:00 Hiszpania U-21 zmierzy się z Słowenią. W kadrze znalazł się Riqui Puig i Oscar Mingueza, a także Juan Miranda, Jorge Cuenca, Marc Cucurella i Abel Ruiz. Z pewnością jest kogo obserwować. Liczę na dobry turniej w ich wykonaniu. W marcu Hiszpania U-21 rozegra również spotkania z Włochami i Czechami. Nie oczekuję zbyt wiele po tej kadrze, ale mam nadzieję, że uda im się zajść jak najdalej. Faworytem do zwycięstwa według mnie Francja i Holandia. Oby dzisiaj udało się wygrać. O 21:00 mecz Holandii U-21 z Rumunią. Szansę na wyjściowy skład ma Ludovit Reis, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w Osnabrücku. Transmisja meczu Hiszpanów na TVP Sport.
1
@ViscaBarca123 A jak tam Gavi? Podobno jakieś problemy były z kolanem coś wiadomo na ten temat?
2
@ViscaBarca123 będzie gdzieś transmisja meczu Hiszpanów z Słowenią?
2
@Coutinho007 Nie, tylko tyle, że chwilę ma być poza grą. Stawiam, że w przeciągu tygodnia lub dwóch maksymalnie wróci.
0
@ViscaBarca123 Mam nadzieję, że tak będzie. Swoja drogą ciekawi mnie jak to z nim będzie jezeli chodzi o awans przyszły do 1 drużyny bo jest straszny tłok w 2 linii.
2
@Coutinho007 Spokojnie na razie. :)
3
@oskar_wojak TVP Sport. :)
0
@ViscaBarca123 Myślałem że może Moriba dostanie powołanie.
1
@kamilop Pewnie w przypadku Ilaixa to kwestia czasu.
1
@ViscaBarca123 No na bank kogoś trzeba będzie i tak sprzedawać. Jest Nico, Ilaix, Jandro, Gavi i jeszcze Collado + Puig, Pedri i Frenkie jeżeli chodzi o 2 linię. Szkoda, że takiego problemu bogactwa na przyszłość nie ma w ataku, zwłaszcza na pozycji numer 9 :/
3
@Coutinho007 żadnego tłoku w linii pomocy nie ma - dojrzałych piłkarsko zawodników jak na ten moment jest niewielu zatem jeszcze czas pokaże kto gdzie będzie za 2-3 lata.
0
@JarekS Niby tak, ale mówiło się np o Ilaixie, że ma turbo potencjał no i pokazał ten turbo potencjał.
0
@Coutinho007 zgadza się ale potencjał z dojrzałością piłkarską nie ma to nic wspólnego. W LM różnice tworzą detale i doświadczenie utalentowanych wyjadaczy. Moriba jest przekozakiem ale minie jeszcze sporo czasu zanim rozegra tych minimum 150-200 spotkań na najwyższej płaszczyźnie futbolu. Teraz będzie robił różnice w La Lidze, Pucharze Króla czy mieczach grupowych LM, ale faza play-off w przyszłym sezonie wymaga także dużego doświadczenia, dlatego nie możemy pozwolić na sytuację aby mieć w pomocy tylko doświadczonego Busiego bo to strzał w kolano.