- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1211 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1211 Culés
6
Chciałbym podzielić się z Wami bardzo smutną wiadomością, otóż LG poinformowało, że zamyka dział smartfonów, Swiat już nigdy nie będzie taki sam, pewna epoka właśnie się zakończyła #RIP #LG
0
@GuerillaAthletic to oni mieli smartfony? xD
3
@Joe_Pesci Mieli i to całkiem udane jak np legendarny LG KU990 LG G2, LG Nexus 5 czy Velvet ;) gorzej było ze średniakami i budżetowymi.
3
@Coutinho007 LG G2 to był praktycznie smartfon idealny na tamten moment. Co oni potem zrobili
3
@Joe_Pesci mieli i to bardzo niedoceniane, przykładem może być seria V która posiadała wybitne możliwości muzyczne dzięki wbudowanemu DACowi i bardzo dobre wyświetlacze WQHD, topową wydajność
2
@Cvzx No Galaxy S4 to on miażdżył pod prawie każdym względem, minusem jego był brak slotu na karte pamięci.
1
@GuerillaAthletic hahaha a wczoraj padł mi mój telefon (LG), widocznie zsolidaryzował się z nimi :D
1
@GuerillaAthletic najpierw miałem L9, ale sprzedałem, później miałem G2 i w sumie nadal mam, bo leży w szufladzie. Wtedy G2 przebijał wszystko co się dało, szkoda, że zeszli z tej drogi i już później nie stworzyli nic co by chociaż trochę dorównało innym topowym telefonom. W sumie mam do niego sentyment, więc nigdy go nie sprzedam :p
Fakt. Seria V była spoko, ale przez jakiś czas wyższa wersja nie była dostępna w PL, chyba 40?
1
@kordyl1010 Jeszcze był G3 dobry ale miał problemy z ekranem podobno.
1
@Joe_Pesci nie obrazaj LG. G2 to byl potwor.
0
@Tomek54321 czy ja gdzieś obrażam LG? xD
0
@Joe_Pesci ale sie nabijales xd