- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1551 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1551 Culés
15
Gil Manzano był w tym sezonie bardziej kontrowersyjny niż Mateu Lahoz sędziując nasze mecze więc ja mam większe obawy. W meczu z Sevillą były kontrowersje gdzie nie przyznał rzutu karnego po faulu na Messim.
3
@BarcaInfo Jeżeli się zagra dobrze sędziowanie jest ostatnią rzeczą o której się powinno mówić.
0
@Criss18Barca ale jeżeli od początku będzie sędziował pod białych, to może wkraść się frustracja i będzie to normalna rzecz. Wtedy o perfekcyjny mecz będzie ciężko
4
@Criss18Barca W La Liga jeden błąd sędziego może wpłynąć na cały mecz mimo dobrej gry.
0
@ElTomas To niech piłkarze nie sądzą po każdej decyzji spornej pod Real, że jest ustawione jak mój ulubiony pike i wytrzymają mentalnie. Jeśli będzie jakakolwiek decyzja sporna pod Real(a nie może być wszystko sporne pod nas:) i oni mentalnie nie wyrobią to zwyczajnie nie zasługują na zwycięstwo.
3
@BarcaInfo Ale jak ten błąd wpłynie na nasze Zwycięstwo będzie ok?
Trzeba się skupić na rzeczy na które się ma wpływ. Na sędziowanie zawodnicy nie mają.
0
@BarcaInfo Jeśli się gra lepiej i kreuje się sytuacje to wystarczy umieć trafić na pustą. Dlatego poniekąd wine za derby madrytu nie ponosi sędzia jak gadają biali tylko Benzema, z 5 metrów trafiający w bramkarza. Jak się nie umie trafiać na pustą to winien jest bardzziej piłkarz niż sędzia.
0
@BarcaInfo zdecydowanie Manzano to gorsza opcja, biali mogą być zadowoleni