- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1715 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1715 Culés
12
Ja rozumiem, że niektórzy mogą czuć się pokrzywdzeni ale robimy z siebie debili - od trenera po kibica Sebastiana komentującego forum RM.pl
Klasa i szacunek polegają na tym, aby nawet w ciężkich momentach trzymać język za zębami. Co by nie było, nie zagraliśmy dobrego meczu. Jak można zaczynać konferencję od pretensji do arbitra. Jak można od razu po zakończeniu meczu biec do sędziego i narzekać. Jak można nie spędzić na boisku ani minuty i lecieć z końcem meczu wykłócać się o doliczony czas. Wreszcie, jak można pisać na stronie Realu, że wygrali tylko dzięki Perezowi opłacając sędziego... Robimy z siebie płaczących dzieci, garstkę społeczności która jak jest dobrze to siedzi cicho a jak jest coś nie tak to idzie płakać wszędzie gdzie tylko może.
1
@kempnou zgadzam się w 100%. Poprostu lepszy wygrał, a my grały wolno, statycznie przewidywalie
3
@kempnou Pique mnie najbardziej rozbawił z tym podjazdem do sędziego po meczu, aż parskanlem śmiechem gdy to widzialem a humoru do śmiechu nie miałem po meczu.
2
@kempnou Już Bartomeu trzymał język za zębami. Jak nas okradają i to mając var to trzeba o tym mówic głośno.
1
@Bobo25 I bardzo dobrze zrobił.
0
@LuisSalvano Dla mnie się zbłaźnił i tyle.
0
@LuisSalvano błazenada i tyle, klub na poziomie Barcelony i z taką historią oraz tradycja jak Barcelona nie powinien takich akcji odwalać.
1
@Sisitoro miło słyszeć :D bałem się że zostanę zjedzony od razu
0
@Bobo25 widziałeś jego rozmowę z Modriciem?
0
@kempnou nie. Umknęło mi to, widziałem tylko jak "biegł" do sędziego a potem "uprzejmie" go odprowadzał do tunelu. Normalnie dżentelmen ;) aż ktoś tam ze sztabu Barcy był pomiędzy Pique a sędzią by coś nasz wielkolud nie odwalił.
0
@Bobo25
0
@kempnou okej, tylko teraz pijesz do Modrica czy Pique? Zresztą nieistotne. Akurat w tej wymienie nic aż takiego niezaszlo. Zwykła emocjonalna gadka na boisku po zakończeniu zaciętego meczu.
0
@Bobo25 Bardziej mnie śmieszy to, że Modric już widział po co Pique idzie do sędziego
0
@kempnou to akurat było łatwe do przewidzenia.