- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1565 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1565 Culés
8
Erik ten Hag
Chetnie bym zobaczyl go w roli trenera Barcelony jak Koeman zawali sezon i Laporta go zwolni
Oczywiscie trzymam kciuki za naszego trenera ale jak przegra kolejny "wazny mecz " to nie ma innej opcji i dowidzenia
2
@Ronaldinho10VB czyli mowisz że jak przegramy w sobotę to do zwolnienia? Nie no może od razu dzisiaj go zwolnijmy.
Koeman jest nie do ruszenia.
4
@Ronaldinho10VB Ja mimo wszystko dałbym mu szansę w następnym sezonie z normalnymi transferami i po uporządkowaniu kadry
2
@Ronaldinho10VB Nam potrzeba mimo wszystko gościa który jest mistrzem taktyki, a Haag top byłaby duża niewiadoma, ale jestem na razie za pozostaniem Koemana w Barcelonie, ewentualnie gdy odejdzie to chciałbym Nagelsmanna który genialnie pracuje z młodzieżą
1
@Danger204 A to niby czemu? Bo wmówił, że to niby sezon przejściowy?
5
@Bagsik88 bo nie jesteśmy drużyną z ekstraklasy, tu się nie zmienia trenerów co sezon i jak się kogoś zatrudnia to po to żeby coś budować
1
@Danger204 Aha Setien czy Martino.
4
@Danger204 Ale to też nie jest żaden "sezon przejściowy" żeby Koeman dostawał nie wiadomo ile szans. Odpadliśmy z LM i to już w 1/8 (co już dawno nie miało miejsca odpaść już w tej fazie rozgrywek), jesteśmy na 3 miejscu w lidze i mistrzostwa także na 80% nie wygramy a jeśli jeszcze przegraliby w sobotę finał PK to zostajemy z niczym w tym sezonie. I już nawet nie chodzi o brak jakiegokolwiek trofeum ale o to że daliśmy dupy w tym sezonie z każdym jednym mocnym rywalem.