- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1110 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1110 Culés
6
Czytam, że trzeba usuwać pomniki Kolumba, bo rozpoczęła się od niego kolonizacja i wyzysk. Google maps ma już domyślnie nie pokazywać najszybszej trasy, tylko najbardziej ekologiczną. Jedzenie mięsa spowoduje podobno zagładę świata. Coś chyba poszło nie tak.
2
@Przemek2323 ,,Google maps ma już domyślnie nie pokazywać najszybszej trasy, tylko najbardziej ekologiczną" to akurat nie jest takie głupie. Pozostałe jak najbardziej bez sensu
0
@Przemek2323 Lepiej żyć w świecie rasizmu, nienawiści i kobiet w kuchni. Po co w ogóle o coś walczyć? Usiąść przed TV, pogodzić się ze swoim losem i tyle, co nie?
5
@Kgorecki2500 Moim zdaniem to jest jednak trochę głupie, chyba jednak człowieka domyślnie interesuje jak najszybciej/najprościej/najlatwiej dojechać do celu. A jak ktoś bawi się w tą ekologię to sobie niech sobie sama ręcznie ustawi trasę ekologiczną.
4
@Przemek2323 Nie samo jedzenie mięsa a emisja gazów cieplarnianych powodowana przez hodowle. Pięć największych koncernów mięsnych i mleczarskich emituje więcej gazów cieplarnianych niż najwięksi na świecie producenci ropy. To jest szerszy temat niż takie slogany jakie puszczasz.
1
@Przemek2323 jak ktoś chce być eko to niech rower jeździ;)
0
@Bobo25 Jak sobie przestawisz na najszybszą to też ci korona z głowy nie spadnie, a jak część nawet z lenistwa tego nie zrobi i pojedzie najekologiczniejszą, to zawsze będzie jakiś pożytek moim zdaniem :)
0
@FrankliN7 To mam odmienne zdanie. Ludzie to jednak potrafią na siłę sobie życie utrudniać.