- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1052 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1052 Culés
9
I rozumiem, że Skarb Państwa miałby płacić tym ludziom gigantyczne zadośćuczynienia pieniężne za naruszenie ich dóbr osobistych. Orzecznictwo ETPC dopuszcza restrykcje dla osób niezaszczepionych, ale jeśli szczepienie jest w danym kraju obowiązkowe.
4
@tobiasson92 To niezła równość :D Lista pozwów przerosłaby moce przerobowe na lata. Nie wspominając już o tym, że niektórzy nie mogą być zaszczepieni nawet gdyby chcieli.
4
@IronSanHybrid Poza tym zaraz pojawi się szara strefa, gdzie będzie można nabyć negatywny wynik testu lub sam paszport ;) Polska ma najniższy współczynnik zaszczepionych osób 80+ w całej UE ;) Niezależnie od tego co zrobi rząd zaszczepi się 50% ludzi, co było do przewidzenia. Nawet totalniacka i komunistyczna Francja nie idzie w kierunku tego typu badziewia.
3
@tobiasson92 To po prostu nie przejdzie.
4
@tobiasson92 faszystów nie brakuje nawet w Polsce widzę;)
3
@IronSanHybrid Najlepiej to zezłomował prezes Izby Gastronomii. :D Powiedział, że i tak przedsiębiorca nie ma prawa ani sprawdzać tych danych, ani ich wymagać, bo wolność gospodarczą gwarantuje konstytucja :)
3
@tobiasson92 Spokojnie, zaraz wyskoczy i ktoś będzie bronił tego typu pomysłów.
3
@negreanu I to jest smutne, że po 40 latach znowu pojawiają się propozycje powrotu do apartheidu, tym razem nie rasowego a sanitarnego.
0
@tobiasson92 To by trzeba było podawać w każdym miejscu swoje dane i informację o zaszczepieniu to raz, dwa to nie wiadomo kiedy osiągną ten próg odporności przez szczepienia a takie akcje zamiast zachęcać będą odpychać na pewno.
1
@tobiasson92 i jak to się ma do konstytucji czy chociaż by deklaracji powszechnych praw człowieka. Kolejny raz segregacja tym razem na mocy rozporządzenia? Chore to
0
@tobiasson92 Dzielenie ludzi na lepszych i gorszych nigdy nie kończyło się dobrze.