- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 958 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 958 Culés
26
"Przypominają mi się czasy komuny. Naprawdę nie mogłem już patrzeć na to, kogo zatrudnia się w państwowych firmach. Przecież tam umieszczono tabuny różnego rodzaju Dyzmów, karierowiczów, ludzi po prostu niekompetentnych. Dodatkowo szuka się haków na każdego kto ma inne zdanie niż partia" - mówi Onetowi Andrzej Sośnierz o kulisach odejścia z klubu parlamentarnego PiS.
2
@tobiasson92 Typowe bydło przy korycie
3
@tobiasson92 teoretycznie to każda partia tak robi w mniejszym lub większym stopniu, ale poziom kolesiostwa i nepotyzmu za czasów aktualnie rządzących przebił wszystko. A szli do pierwszych wygranych wyborów z hasłem "koniec z nepotyzmem" odnosząc się do rządów PO...
0
@tobiasson92 Nie powiedział nic odkrywczego
0
@tobiasson92 Czyżby Ojciec dołączył do syna?
0
@tobiasson92 Do pewnego momentu byłem nieświadomy tego jak różne osoby z partyjnego nadania oplatają nasz kraj niczym pajęcza sieć, dopóki nie poznałem pewnej opowieści z pierwszej ręki. Otóż rok czy dwa lata temu wynikł pewien problem jeśli chodzi o zagospodarowanie odpadów, a konkretnie o to, że spalarnie nie wyrabiały się z przerobem i nie mogły przyjąć odpadów od wszystkich chętnych a właściwie zmuszonych by je tam oddać. I osoby z mojego regionu które były odpowiedzialne za gospodarkę odpadami musiały zaangażować pewnego znajomego lokalnego działacza PO, aby udać się razem z nim do spalarni którą kierował ktoś jeszcze z nadania PO aby te odpady od nich przyjął. Tak to działa w naszej partyjnej Polsce. I naprawdę nie zdajemy sobie sprawy jaki te różne osoby maja wpływ na nasze życie.