1

@marcin62 BattleBit Remastered dalej żyje, lepszego odpowiednika Bf nie znajdziesz.

2

@LS Dla samej Margot na pewno wielu się udało ;D
@Janas11224 Na jednym filmie Barbie na pewno się to nie skończy. Zacznie się dojenie.

2

„Mamy za mało atakujących zawodników” - powiedział Robert „rozgrywający” Lewandowski


0

@Lisek Mnie osobiście ciekawi jaki on miał plan na przyszłość skoro pozwalał sobie na takie działania, gdyby nie zrezygnował ze stanowiska

9

Wow, zawodnik Barcelony chce iść na wypożyczenie z własnej woli? Nie wierze. Szkoda, ze Fati nie wpadł na pomysł, żeby pójść do takiej Girony i pokazać, ze jest coś jeszcze warty. Woli chillować bombę na ławce w Barcelonie i grać po 15 minut..

2

Simeone sobie z nimi pogada po meczu. Miało być 1:0, a nie 7..

2

Co jest xD 7:0
Błąd w Matrixie

2

Ale lecą 6:0

6

@GeneralXavi Betoniarz

0

@marcin62 Nawet lepiej, ten silnik opiera się na rozwiązaniach i technologiach, które pamiętają jeszcze czasy sprzed Morrowinda.

1

@takisobiektos Cyberpunk może mieć godnego rywala, jeżeli chodzi o wydanie premierowe.

3

Bethesda technologicznie zatrzymała się chyba na Skyrimie. @macio_944

5

@cchesterr43 No jak nie La liga dzisiaj ;D

11

@HarveySpecter Wylew rasistów na stronie. Wystarczy, że przeczytasz Rekin od tyłu.

0

@Striker Piszę ogólnie, bo twitter już zalany Yamalem ;D

2

@Striker Oho, zaczyna się. Naznaczony, nieoszlifowany diament. Oby chłopak wytrzymał narastającą presję.

0

1

@Pawel13sz Hmm, dopóki Lewy nie opuści Barcelony? Nie ma uja we wsi, że posadzi go na ławce. Chyba, że w pierwszym meczu w Pucharze Króla.

1

@esem91 Boli mnie Wielki Betoniarz

0

@kkbarca Tak będzie. Na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@doc Znając życie jak Raphinha wróci to betoniarz postawi na Yamala dopiero w pucharze króla albo jakieś ogryzki po 15 minut

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Firestone Zakładam grupe na Facebooku. Rekiny Torresa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Ferran dowiedział się, że jest synem Fernando Torresa po czym wstąpił na siłkę. Tak zaczęła się historia Rekina z Barcelony.

1

Ehh, dlaczego większość meczów La liga nie może tak wyglądać. Następne mecze pewnie skończą się betoniarstwem 1;0 albo 0;0

0

@dafik85 Apeluje do Ciebie. Betoniarz nie posadzi Lewandowskiego na ławke. Pozdrawiam.

0

Zmartwychwstanie zawodników dzisiaj. Nunez 2 gola, Ferran z bramką.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Pozdrawiam Rekina < 3
https://zapodaj.net/plik-F7P9hEjQzW

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?