0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Dejvo Bo symulka? Jakby u nas tak piłkarze nie robili ;d

2

@Deviler Przecież mówił, że chilluje bombe i nieśpieszno mu z formą. Pewnie ładuje stamine na drugą połowę sezonu, żeby z bomby wystartować w Lidze Europy.

0

@takisobiektos U innych bukmacherów normalnie zalicza przy dwóch żółtych, bo często próbuje grać kartki w La lidze. Głupi ja pokusiłem ciut większym kursem na Fuksiarzu.

Nawet w regulaminie nie piszą nic o bezpośredniej czerwonej kartce.
"Zakład polega na wytypowaniu czy w meczu w regulaminowym czasie zostanie pokazana czerwona kartka"

1

Nie polecam Fuksiarza. Nie uznali mi czerwonej kartki w meczu Milanu xD [Komentarz niesponsorowany) -5 ziko

5

Dortmund z 2:0 na 2:2. Syndrom pierwszego miejsca w Bundeslidze. Przeklęci.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@ikar34 Tez bym tak powiedział, gdybym potrzebował roboty od zaraz

1

@Kuba_1 Chłop co się pruł do Leo na boisku dostaje 10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

@barcu$ xD Nie bądź naiwny kolego. Jego marzeniem grania w Barcy było zaraz po tym jak duże kluby przestały sie nim interesować, wiec musial sam sobie znaleźć ofiare. Gdyby tego nie zrobił to by przesiedział cały sezon na ławce w Atletico.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Destroyer_of_Worlds Dostać na łeb od Porto na start to nie jest zbyt dobry pomysł.

0

@LaLigaPD Recenzje przedpremierowe jak to recenzje. Oglądam u Lirika od 2 godziny i już na pierwszy rzut oka widać, że recenzenci przymykali oko na pewne rzeczy. Kupi się na święta jak połatają i moderzy dodadzą brakujące elementy w grze.

1

@ElTomas Z buta idzie, nie starczyło na opłacenie lotu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@bartekvisca Ta, bo oceny graczy są wiarygodne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po jednej stronie psychofani, a po drugiej hejterzy. Najlepiej to zobaczyć gameplay na jakimś streamie i samemu podjąć decyzje czy jest warte zakupu

5

Ale będzie meksyk w grupie F xDD

5

To niezły zwrot akcji. Fati chyba przypomniał sobie, że Son gra na lewej flance w Tottenhamie xd

1

@Rust_Cohle 3 miejsce w zasięgu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Qba2312 W TV nie lepiej.

0

@Miszcz Textu FCB Też pytanie. Pieniądz jaki zarabia teraz w Barcelonie to nigdzie nie zarobi. No chyba, że całkiem się odklei i pójdzie do arabów grać.

1

@Roobo Premier League go wyjaśni. Tyle będzie z jego progresu. Za rok wróci i kolejne wypożyczenie.. i tak do 2027 dopóki kontrakt mu się nie skończy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@blakkudium Kontrakt do 2026, czyli po Aston Villi jeszcze na dwa wypożyczenia musimy go wysłać za nim się go pozbędziemy na dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°) Witamy w Barcelonie.

0

@Rewolucja123 Twoim argumentem jest to, że stracił 2 lata kariery, więc musimy poczekać, aż wyleveluje sobie postać. Jakby miał jakieś ambicje to poszedłby na wypożyczenie zebrać prawdziwe minuty w jakieś Gironie, ale mu w Barcelonie za wygodnie.

3

@Rewolucja123 Ale tu sekta powoli się robi z tym Fatim na La Rambli. Chłopy co sobie wmawiają, że wraca do formy. Jeszcze zrozumiałbym, gdyby zarabiał jakieś grosze, a on jest aktualnie 4 najlepiej zarabiającym piłkarzem w Barcelonie xD Chłop sobie chilluje bombę na ławce wychodząc po 15 minut. Jedyną zmianę jaką w nim zobaczysz to zmieniające się fryzurki co jakiś czas na jego głowie.

23

Piekło mężczyzn

4

@barcelonaLM Griezmann po roku na podlasiu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?