4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@zodiak_10 Będzie odwołanie od kartki tak o ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Patrykl145 Było po 4.20. Gdzie ty trafiłes po 6.5?
0
No i Gavi z żołtą
3
@Faro Dowiedział się, że mam go na kuponie, więc zdecydował pokazać się na boisku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@AlwaysBlaugrana Boi się spojrzeć Ance w oczy, więc w inny sposób przekazał niezadowolenie jej podbojami ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
3
Polska u20 3:0 Portugalia, a dopiero 40 minuta
1
Fajnie, ze od początku gra Gavi. Dawno nie dostał żółtej kartki. Trzymam kciuki, żeby złamał ta zła passę 2 meczów bez kartki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Furrasy wychodzą na łowy
4
Zdarza się i tak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PatrychoO to była cieszynka po karnym czy drugim golu?
5
Barca 1:0 Cadiz
3
Jak Lewy tego nie strzeli to niech nigdy więcej nie pokazuje się na La Rambli xd
2
Niech te Wyspy Owcze zadupcą brameczek. Chce zobaczyć jak to wszystko się wali xD
1
Mecz w stylu Barca - Cadiz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@PIWOSZ89 To zależy. Jak trzymam w dłoni to wciskam boczny i odblokowuje mordą, jak leży na przykład na biurku to stukam w ekran 2x
2
@Deviler Sam Todd powiedział, ze 30 fpsow będzie świetne w Starfield ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ludzie tu narzekają, ze maja ponad 30 fpsow. Wstydźcie się
31
Anka dzisiaj zabaluje
3
Szok i niedowierzanie. A już myślałem, ze zamieni miejscami Felixa z Balde.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Nazio_87 U mnie poszedł refund po 2h na steamie. Ekrany ładowanie na każdym kroku, od zayebania bugów (to już bardziej śmieszy u Bethesdy niż irytuje), AI na poziomie ziemniaka (lepiej zaczynaj grać na najwyższym poziomie trudności), brak możliwości używania pojazdów na planetach to zbrodnia (ale to był celowy zabieg, żeby za szybko nie dotrzeć do niewidzialnych ścian na planetach ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Poczekam, aż moderzy postawią grę na nogi i kupi się na jakiejś promocji. Wrzesień i tak zawalony premierami gier, a październik to już w ogóle zapchany.
0
Ciekawe jak długo wytrzyma tym razem xdd
1
@FcPortoFan1999 Zbyt mocny? Rublow sam sobie trolluje grę xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@adi7adi8 Jakim cudem ta Sorana przeszła Rybakine i Bencic to ja nie wiem..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Znowu narobiła w gacie przy własnym serwisie.