4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@sokot Ja mam ciągłe wrażenie, że trzyma się go jak na smyczy. Ma ograniczone pole manewru jakby ktoś z góry powiedział mu, że ma grać na 50%
0
Oł Jea thats right boyz
0
@AmigoBlancos Cztery.
0
Ło Jezu, Suarez przypomniał sobie jak się przepychać ;d
0
Trochę taki Lipton.
0
@Hushovt Niech lepiej nie rusza, bo jeszcze spier.. xd
1
@Mati90fcb Zawsze coś.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=ODI0ODQwMDA0NzkzNTIwMDq8Swdp83527bCgFdk=
0
@D10SLEO Boli i to bardzo ;D
0
@Oddajpada Który walczy o utrzymanie. Co może być gorszego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niezły kursik. Kusi wjechać na grubo.
1
@Trojanek23 Jakiś prankster przykleił go do ławki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@patry295 a no widzisz. Jeżeli jedynym zależy bardziej na wyjściu ze spadku niż na pozostaniu liderem to tak się później dzieje ;p
0
@Pilka_jest_okragla Żaden wstyd. Najtrudniejsze są właśnie mecze ze spadkowiczem.
1
Brakuje jeszcze tylko tego, żeby Wu Lei nas pogrążył xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bixmix Pjoter. Kurła! Oddej mietłe!
0
@Colon Ja natomiast w ogóle nie pije, bo działa na mnie usypiająco.
0
@PatrykBarca Gol z dobitki? Będzie liczył się jako pół gola, a czemu nie ;D
0
@Colon +Nowa Zelandia, Japonia, Norwegia
- Niemcy, Rosja
1
@Imperius1992 Odpal jakiś gameplay z gry i sprawdź.
edit.
9
@4drian0 Nie słuchaj go Adi. Gada głupoty.
3
@4drian0 Ano taki, że można cieszyć się z niepostawionego kuponu.
3
@4drian0 Jaki z tego wniosek Adrianku?
3
A ja głupi myślałem, że obstawiłem Seville. Wchodzę na fortune, a tam nie mam kuponu. Tyle wygrać.
0
@Suzu Przecież napisał "iks de". To tak jakbyś Ty mi polecił jakieś anime, no iksde
0
@sonek Dobry router". Miałem bardzo podobny do tego co podałeś. On posiada jeszcze 2,4 GHz częstotliwości co jest aktualnie koszmarem w mieście, gdzie wokół ciebie jest pełno innych sieci
14
Oficjalnie, wyebałem routerowi. Na szczęście przestał działać i muszę pojechać po nowy. Poleci ktoś jakiś dobry router by utrzymywał stałe łączę i nie gubił go co chwilę, bo na starym to nawet oglądanie filmików na YT wołało o pomstę do nieba, ciągłe buforowanie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika