0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Bartuś kręci z Pochettino. (Rak1)

3

@bartekmess xDD To ja już jestem w stanie bardziej uwierzyć w Zidane u nas xD

1

@Transu96 Kontuzjowany Ci wypadł? xDD

0

@PeteR10 Nie wsadzaj wszystkich do jednego wora.

0

@FC1899Barca Tak, tak. Wydupcyć wszystko i wszystkich i skończymy jak Milan xd

0

@Drozdu7 Martinez odmówił Barcelonie.

0

@Crakitic Patrząc na to jak Bartek szuka po Europie trenera na 6 miesięcy to nie ma szans na Pimienta. Robi chyba wszystko, żeby to właśnie nie on zostałem trenerem pierwszej drużyny ;p

0

@MarioVeB! Akt płaczu w zmniejszaniu stresu jest skuteczniejszy niż śmiech lub spanie” – powiedział 43-latek na łamach Japan Times. Yoshida wyjaśnia, że ​​słuchanie emocjonalnej muzyki, oglądanie smutnych filmów i czytanie książek, zalewając się łzami może przynieść ogromne korzyści dla zdrowia psychicznego poprzez stymulację przywspółczulnego układu nerwowego, co spowalnia akcję serca i mieć kojący wpływ na umysł. Twierdzi, że płakanie raz w tygodniu pozwala na dobre uwolnić się od stresu.

6

@DonAndrzejos Arthur, kiedy melo się skończy, a u Dembele dopiero sezon w Fortnite się zaczął.

PS A tak na serio to pod koniec stycznia powinni być już zdrowi.

1

@FCBMati10 Ta, szczególnie w LM.

5

@Chwytliwy Nareszcie ktoś dostanie porządną szanse na 9. Przekonamy sie ile to tak naprawdę dawał nam Suarez.

1

Napoli, Napoli tym razem kuponu mi nie spier..

23

Zaraz Valdek postawi ultimatum klubowi, że jak nie ściągnął kogoś na 9 to podda się do dymisji i skończy się to całe El Dorado xd

0

@Pilka_jest_okragla Jakby nie mógł biegać to nie powinien nawet wychodzić na boisko xDD

0

@Elnuum W końcu może pojawi się alternatywa i ktoś dostanie prawdziwą szansę na 9.

16

Dobry ten Suarez. Beka z typa xD

0

@Hushovt Przecież to właśnie w takim stylu miało być nagrane, "prześmiewczym". Taki to projekt zlecono temu Kruszwilowi. Michał Podbielski nadzorował to wszystko, i pozwolił na upublicznienie. Chłop został już zwolniony z urzędu.

0

@Quanah_Parker a który polski dziennikarz nie jest irytujący? ;d

0

@Suzu En24 to drugie Wp czy Onet. Papugują to co inni napiszą :D

1

11

@kamilos1214 Aż boję się zapytać z jakiego wzoru to wyliczyłeś ;d

11

@SelloutCrowd Może masz włączony filtr czarno-biały ;)

6

@Suzu o w doope, aż mnie ciarki przeszły xd
https://x.com/mohdriyazshey/status/1216155280179773441

3

@Kengo Gorzej będzie jak okaże się, że problemem nie byli piłkarze, a trener ;p

11

To Koeman się zawiedzie. Pewnie miał przygotowaną już przemowę na swoją pierwszą konferencje, a tu bęc ;d

1

@IronSanHybrid Bein Sports to jedyne źródło, które podaje przejście Xaviego do Barcelony. Na razie nie ma co szaleć. Równie dobrze mogą liczyć na kliknięcia..

0

@macio_944 Od razu przypomniał mi się pewien instagramowicz, który miał fioła na punkcie Neymara :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?