4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@msmsms Już z 5 dobrych lat noszę brodę i jakoś nie widzę się bez niej. Miałem kilka razy myśl, "a może by tak zgolić?" Po ścięciu żałowałem za każdym razem, czułem się taki.. goły ;d
0
@Criss18Barca Widzę, że wpadłeś w długi sen po Sylwestrze ;d
0
@xVENUMx Nie ma czym tu się chwalić kolego.
3
@FC1899Barca Przecież te drużyny przegrywają ze sobą na przemian, nie ważne kto jest w formie. Ostatnio wygrało United to teraz City i tak od 2 lat xd
2
@gumaz Stary, który zabiera ostatniego browca z lodówki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Chwytliwy Colgate Max White Expert. Można używać ja na co dzień.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jak ktoś się nudzi to za chwilę zaczyna się konferencja Sony (CES 2020) na której być może pokażą nowego plejaka.
https://www.sony.com/electronics/ces
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@macio_944 Praziomek? Aż musiałem wygooglować co to jest. Natomiast Toy Story to jest dla mnie fenomen każda kolejna część jest po prostu lepsza ;d
1
@Kengo "Niewidoczne dłonie oznaczają zagrożenie i chęć ukrycia skrywanych sekretów. Ludzie, których ręce schowane są zawsze w kieszeniach charakteryzują się tajemniczością, a także specyficznym pojęciem luzu."
1
@marcin000019 To trzeba przejść na faceity do jakieś polskiej ligi, gdzie moderatorzy czuwają, a nie grać na tych spróchniałych mm'ach.
0
@marcin000019 Nie, to wina pingu. Ich hitboxy działają z lekkim opóźnieniem. Tak samo ja wykręcam lepsze statystyki ściągając przy okazji coś innego na komputerze. Po prostu teoretycznie trudniej kogoś takiego trafić ;p
PS Czasami się zastanawiam skąd wy wszyscy bierzecie tych hackerów, ja przy prawie 4k godzin widziałem może nie więcej niż 10 razy jakiego cheatera, a takiego perfidnego kręcącego się wokół chyba raz ;p
1
@sendesara Rysowali go w paint'cie. Proszę wybaczyć pomyłkę grafików. Zaraz to zgłoszę.
5
@itmustbejoke Daj mi tylko ściągnąć Battlefielda i możemy lecieć.
0
@Martwy Ni uja, u mnie dalej grają xD
2
@Chwytliwy To jest złoto xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Majkel34 Nein.
1
@Transu96 To będą mi się w snach pojawiać. To nieuniknione...
1
3/4 reklam na moim telefonie to z Media Expert. Do uja, można z tym coś zrobić?
Edit. Nie ważne, już pozbyłem się ;d
1
@MesQueUnClub_87 Znam twój ból. Moja ulubiona kategoria filmowa :p
2
@Chwytliwy Co Ty możesz wiedzieć hejterze ;D
https://x.com/BeingKartikeya/status/1213744869329424384
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PatrychoO Bo jednak jest to Horror, a nie każdy lubi się bać ;p
1
@Artsss Mój stary dalej z niej korzysta :p
1
@SeeleyBooth Mówi jak jest, to sie szanuje.
1
@barcelonaLM Pamiętam jak na Infinity War zaciągnął mnie kumpel do kina. Zasnąłem dosłownie po godzinie w kinie, nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło xD End Game nawet nie tknąłem. Chyba nigdy nie pojmę fenomenu tych Avengersów.
0
@sokot Nie mówię, że od razu Valverde, ale narzuca z góry taktyka może wpływać na pełny potencjał zawodnika, jeżeli coś mu się zabroni.