3

@msmsms Już z 5 dobrych lat noszę brodę i jakoś nie widzę się bez niej. Miałem kilka razy myśl, "a może by tak zgolić?" Po ścięciu żałowałem za każdym razem, czułem się taki.. goły ;d

0

@Criss18Barca Widzę, że wpadłeś w długi sen po Sylwestrze ;d

0

@xVENUMx Nie ma czym tu się chwalić kolego.

3

@FC1899Barca Przecież te drużyny przegrywają ze sobą na przemian, nie ważne kto jest w formie. Ostatnio wygrało United to teraz City i tak od 2 lat xd

2

@gumaz Stary, który zabiera ostatniego browca z lodówki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Chwytliwy Colgate Max White Expert. Można używać ja na co dzień.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jak ktoś się nudzi to za chwilę zaczyna się konferencja Sony (CES 2020) na której być może pokażą nowego plejaka.
https://www.sony.com/electronics/ces

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@macio_944 Praziomek? Aż musiałem wygooglować co to jest. Natomiast Toy Story to jest dla mnie fenomen każda kolejna część jest po prostu lepsza ;d

1

@Kengo "Niewidoczne dłonie oznaczają zagrożenie i chęć ukrycia skrywanych sekretów. Ludzie, których ręce schowane są zawsze w kieszeniach charakteryzują się tajemniczością, a także specyficznym pojęciem luzu."

1

@marcin000019 To trzeba przejść na faceity do jakieś polskiej ligi, gdzie moderatorzy czuwają, a nie grać na tych spróchniałych mm'ach.

0

@marcin000019 Nie, to wina pingu. Ich hitboxy działają z lekkim opóźnieniem. Tak samo ja wykręcam lepsze statystyki ściągając przy okazji coś innego na komputerze. Po prostu teoretycznie trudniej kogoś takiego trafić ;p
PS Czasami się zastanawiam skąd wy wszyscy bierzecie tych hackerów, ja przy prawie 4k godzin widziałem może nie więcej niż 10 razy jakiego cheatera, a takiego perfidnego kręcącego się wokół chyba raz ;p

1

@sendesara Rysowali go w paint'cie. Proszę wybaczyć pomyłkę grafików. Zaraz to zgłoszę.

5

@itmustbejoke Daj mi tylko ściągnąć Battlefielda i możemy lecieć.

0

@Martwy Ni uja, u mnie dalej grają xD

2

@Chwytliwy To jest złoto xd


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Majkel34 Nein.

1

@Transu96 To będą mi się w snach pojawiać. To nieuniknione...

1

3/4 reklam na moim telefonie to z Media Expert. Do uja, można z tym coś zrobić?
Edit. Nie ważne, już pozbyłem się ;d

1

@MesQueUnClub_87 Znam twój ból. Moja ulubiona kategoria filmowa :p

2

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrychoO Bo jednak jest to Horror, a nie każdy lubi się bać ;p

1

@Artsss Mój stary dalej z niej korzysta :p

1

@SeeleyBooth Mówi jak jest, to sie szanuje.

1

@barcelonaLM Pamiętam jak na Infinity War zaciągnął mnie kumpel do kina. Zasnąłem dosłownie po godzinie w kinie, nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło xD End Game nawet nie tknąłem. Chyba nigdy nie pojmę fenomenu tych Avengersów.

0

@sokot Nie mówię, że od razu Valverde, ale narzuca z góry taktyka może wpływać na pełny potencjał zawodnika, jeżeli coś mu się zabroni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?