4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@koksik2700 Ale to było głębokie :O
0
@kuz żeby podbić cenę dla Rakiety, a Alena nie ukrywajmy to jest drugi Denis Suarez.
0
@kenneth99 Ty, Dembuś zniknął, a ja czekałem na obiecane golazo
0
@Cwaniak4 uuu, dzięki. Uwielbiam ten film.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Katalończyk 99 Widać, że niespełniona kariera prankstera xd
0
@Janiama Betis z Realem ostatnio grał podobnie.
0
@ShawnC who cares
16
Obrońcy Valdka oglądający dzisiejszy mecz :D
https://i.imgur.com/dTcAHZc.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kapitan hawk póki co ;d
0
Ciekawe co by tym razem powiedział Valduś po przegranym meczu :p
0
Wyczuwam czerwo w dzisiejszym meczu i to wcale nie po stronie Slavii.
2
@barcelonaLM i zapewne uratuje.
0
@MrShakira Przez jakiś czas Vidal był na LS, a Antek w pomocy xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Co to za ustawienie? To wygląda jakby Vidal grał na 9, a Messi tuż za nim.
0
@itmustbejoke Nikt, po jakiego groma pilkarz na pół roku, żeby narobić smaku?
0
@Bruttal Spróbuj najpierw nie spalić wody, później weź się za cielęcinę ;d
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@kenneth99 Szaman na 50 lvl musiał wjechać, dziennikarze tego nie przewidzieli :/
2
@Herba Ajax - Chelsea
0
@AssisMoreira Naleśniki najlepsze 14:30 xD
1
@heniusss Paella (np. z chorizo, krewetkami) podlewana białym winem. Dosyć łatwe, popularne w większych restauracjach i wszystko robione na jednej patelni.
5
@Szicek10 Może to obrzydliwe, ale pierdnięcie i beknięcie w jednym momencie wydaje się czymś niesamowitym i nieosiągalnym.
15
@Janiama No właśnie, szkoda.
8
@Janiama Myślałeś nad założeniem bloga?
2
@Piorun Nie lubię wyróżniać się z tłumu jak wszyscy to i ja.