0

@Hushovt haha, kupon wciąż żywy ;D

0

@Hushovt Oby.

0

@T_TG Nie, po jakiego groma. On już w ostatnim sezonie nie miał pomysłu na grę.

0

@Encore a zobacz sobie

0

@sewciu50 Nikogo nie znajdą w trakcie sezonu.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O kurła, ale bagno. Dobrze, że zrezygnowałem z oglądania po pierwszej połowie ;d

0

Iksde. .

0

@MesQueUnClub96 a kogo innego zatrudnisz na tą chwilę?

1

@ShawnC Jeżeli przechodzimy tak ślamazarnie od obrony do ataku. To nie dziwne, że bronią się cała jedenastką ;d

3

Antek szybciej zagra na LO niż Firpo ;D

0

@Elosek a już chciałem wysyłać.

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Elosek Chociaż jeden wykazał się kreatywnością.

1

Wyjściowy skład Barcy zakończony wynikiem 5-0 z Levante.
https://zapodaj.net/cb7aca92a61f6.jpg.html

4

@daro22 Fajny traktor.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@ShawnC Natomiast Alba co sobą prezentuje w ostatnich meczach? Zawsze to Firpo zrobi coś więcej niż poda tylko do Messiego

1

@A_Gomesinho_21 Chłop śpi na mojej kasie, którą ja powinienem kosić w Barcelonie.

0

@Commando Wejdzie jak mój kuponik na remis, choć dalej kusi postawić na Levante.
Ps Vidal gra koszmarnie od pierwszej minuty, to powinien być zawodnik na drugie połowy.

0

@Janiama Tylko, że po drugiej stronie miała mocny Real czy Atletico, które aktualnie są co najmniej klase niżej, żaden to rywal przy takim składzie Barcy.

1

@Janiama Z takim składem nie da się przegrać ligi, bądźmy szczerzy. Kto może nam zagrozić? Nawet z takim Valdkiem na ławce ją wygramy

0

@kamilop a z jakiej racji ma zostać?

0

@kulek22 U mnie to Robert De Niro znicze sprzedawał ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@robsesh Panie, opakujemy go szczelnie w folię bąbelkową i będzie po problemie.

0

@ForcaMilosz Mówię tu o właśnie takich sytuacjach, że ktoś przez drzwi drze się "wynoście się" itp. Jak ktoś nie chce otwierać to niech po prostu nie otwiera.

2

Przez tą całą krytykę odnoście Halloween najbardziej cierpią na tym dzieci. Nie wiem jak to wygląda w tej chwili, ale jak się chodziło zbierać cukierki 12 lat temu to różne sytuacje z tego wychodziły. Ludzie drący mordę zza drzwi, czy wywieszanie kartek, żeby dzieciaki się nie zbliżały, co poniektórzy straszyli, że szatan nas opęta itp. Co w takich sytuacjach mają myśleć dzieci, które chcą się po prostu bawić chodząc od domu do domu zbierając cukierki (i hajsik) :/

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?