3

@MrKink Dość późno zaczęło Ci się wydawać, bo ma już takie jazdy od 2 lat ;D

3

Ale ładował ten strzał, niczym Kamehameha ;D

0

@TR3YWAY Wiem, że nie wszystkich ;D

1

Ale przecież Dembele po ostatnich 20 minutach w poprzednim meczu stał się Bogiem La Rambli. Co sie stało? ;D

4

Ja pierdziele Rey Mysterio xD

1

Gruby pewnie pije tą przezroczystą Coca Cole ;D

8

Zauważyliście zmianę taktyczną Valverde? Kompletnie zrezygnował z defensywnego "przykucu" na rzecz klapnięcia sobie na ławeczce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kenneth99 Cóż za piękny avatar, milordzie < 3

0

@Obergruppenfuhrer Wylew. Poprawione.

0

@Grubson06 Te wykrzykniki na końcu to nie fake? Naprawdę krzyczał? xD

0

@adamek1910 "Neymara zabraknie w dwóch ostatnich kolejkach Ligue 1 - u siebie z Dijon i na wyjeździe ze Stade de Reims, a także na premierze kolejnego sezonu."

1

@adamek1910 a co, chcesz wykluczyć transfer do tych klubuch? ;D

0

@snoopdegie Po odejściu.

17

"Znam Neymara i jego uwielbienie dla Barcelony i swoich kolegów stąd. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić tego, że miałby zagrać w Realu."
- Luis Suarez, 2017

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Vxb93 Dobrze tato.

14

Przeżyjmy to jeszcze raz.


0

Co was najbardziej rozśmiesza?

0

@Repcak22 Orungal, ale jest to lek na receptę i jeszcze jakieś witaminy.
Jak maść nie pomaga, to niech Ci po prostu zmieni leczenie na inne. U mnie były zmieniane ze 3 razy. A od jakiego czasu smarujesz? U mnie efekty były widoczne dopiero po kilku miesiącach.

0

@Repcak22 Zależy jaki typ łuszczycy posiadasz. Najlepszym rozwiązaniem będzie zapisanie się do dermatologa i wypisanie jakiś tabletek doustnych, najlepiej zrobić to szybko, bo jak zacznie się rozprzestrzeniać to leczenie będzie trwało nie potrzebnie długo. U mnie trwało pół roku.

2

@Danger204 To są tacy kibice w Polsce?

0

@Repcak22 A co trzeba?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@GeraltzKatalonii No właśnie ;DD

6

@MNSbEstEver Wyśmienicie?
Starcie z Napoli było jego pierwszym meczem na poziomie, jeśli chodzi o presezon. To powinno podchodzi pod prowokacje xDD

0

@bartekmess Masz na stronie artykuł sprzed dwóch godzin

1

@Esteban_ No to Ci polecę, kolejny genialny serial na Amazonie.
"Good Omens" wyszedł jakoś nie dawna i jest świetny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?