4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MrKink Dość późno zaczęło Ci się wydawać, bo ma już takie jazdy od 2 lat ;D
3
Ale ładował ten strzał, niczym Kamehameha ;D
0
@TR3YWAY Wiem, że nie wszystkich ;D
1
Ale przecież Dembele po ostatnich 20 minutach w poprzednim meczu stał się Bogiem La Rambli. Co sie stało? ;D
4
Ja pierdziele Rey Mysterio xD
1
Gruby pewnie pije tą przezroczystą Coca Cole ;D
8
Zauważyliście zmianę taktyczną Valverde? Kompletnie zrezygnował z defensywnego "przykucu" na rzecz klapnięcia sobie na ławeczce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kenneth99 Cóż za piękny avatar, milordzie < 3
0
@Obergruppenfuhrer Wylew. Poprawione.
0
@Grubson06 Te wykrzykniki na końcu to nie fake? Naprawdę krzyczał? xD
0
@adamek1910 "Neymara zabraknie w dwóch ostatnich kolejkach Ligue 1 - u siebie z Dijon i na wyjeździe ze Stade de Reims, a także na premierze kolejnego sezonu."
1
@adamek1910 a co, chcesz wykluczyć transfer do tych klubuch? ;D
0
@snoopdegie Po odejściu.
17
"Znam Neymara i jego uwielbienie dla Barcelony i swoich kolegów stąd. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić tego, że miałby zagrać w Realu."
- Luis Suarez, 2017
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Vxb93 Dobrze tato.
14
Przeżyjmy to jeszcze raz.
0
Co was najbardziej rozśmiesza?
0
@Repcak22 Orungal, ale jest to lek na receptę i jeszcze jakieś witaminy.
Jak maść nie pomaga, to niech Ci po prostu zmieni leczenie na inne. U mnie były zmieniane ze 3 razy. A od jakiego czasu smarujesz? U mnie efekty były widoczne dopiero po kilku miesiącach.
0
@Repcak22 Zależy jaki typ łuszczycy posiadasz. Najlepszym rozwiązaniem będzie zapisanie się do dermatologa i wypisanie jakiś tabletek doustnych, najlepiej zrobić to szybko, bo jak zacznie się rozprzestrzeniać to leczenie będzie trwało nie potrzebnie długo. U mnie trwało pół roku.
2
@Danger204 To są tacy kibice w Polsce?
0
@Repcak22 A co trzeba?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@GeraltzKatalonii No właśnie ;DD
6
@MNSbEstEver Wyśmienicie?
Starcie z Napoli było jego pierwszym meczem na poziomie, jeśli chodzi o presezon. To powinno podchodzi pod prowokacje xDD
0
@bartekmess Masz na stronie artykuł sprzed dwóch godzin
1
@Esteban_ No to Ci polecę, kolejny genialny serial na Amazonie.
"Good Omens" wyszedł jakoś nie dawna i jest świetny.
24
xDDDD
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/axzxjKp_700bwp.webp
0
Komentarz usunięty przez użytkownika