4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chcę ktoś zagrać w papier, kamień, nożyce? O 14:40, proszę podać swój typ.
0
@Ghandi Będziemy silniejsi.
4
@Fenelon Dobrze, już nie będę ich słuchał. Nie dam się manipulować.
1
@Darecki Neymar nie będzie rządzić moim życiem!
0
@Wilczeq Dokładniej, który pokój!
0
@Dzemix111 Ja wolę klasycznie. Prawy przycisk myszy i odśwież.
8
A już rok temu mówiłem, żeby pozbyć się Coutinho.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-5982459
0
@Szpadla I właśnie taki ustawiłem, ale u mnie nie widać ;o
1
@NaFazieHitman Byyy.. https://www.strawpoll.me/18472655 xD
10
@Skaramuczi A ja myślałem, że to do pięt..
0
@Yoshi94 Proszę bardzo, z samego 2015 roku.
0
@format1977 Ustawiłem jakoś po 8:00.. Może strona przeciążona.
1
@kulek22 Coutinho się u nas nie potrzebnie dusi, ta sama sytuacja co z Gomesem.. Po jakiego groma go na siłę trzymać?
0
Po jakim czasie wskakuje nowy avatar, ustawiłem z rana i dalej mi się nie zmieniło :/
8
@Yoshi94 Szczególnie, że z tej czwórki tylko Messi nie wraca do obrony..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Huck Również nie rozumiem. Jest Rakitic, jest piłeczka, będą grali chłopaki.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cvzx Pewnie była redaktorka.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@SeeleyBooth można
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marcin-dylan Podobno to wymyśliłeś xd
2
@fcbheroes Wincyj tych wykrzykników, wincyj!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nihas Tak.
0
@nuter27 iksde.
0
@matirix20 To zależy czy Bartomeu wda się w bójkę ;/