2

Chcę ktoś zagrać w papier, kamień, nożyce? O 14:40, proszę podać swój typ.

0

@Ghandi Będziemy silniejsi.

4

@Fenelon Dobrze, już nie będę ich słuchał. Nie dam się manipulować.

1

@Darecki Neymar nie będzie rządzić moim życiem!

0

@Wilczeq Dokładniej, który pokój!

0

@Dzemix111 Ja wolę klasycznie. Prawy przycisk myszy i odśwież.

8

A już rok temu mówiłem, żeby pozbyć się Coutinho.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-5982459

0

@Szpadla I właśnie taki ustawiłem, ale u mnie nie widać ;o

1

10

@Skaramuczi A ja myślałem, że to do pięt..

0

@Yoshi94 Proszę bardzo, z samego 2015 roku.

0

@format1977 Ustawiłem jakoś po 8:00.. Może strona przeciążona.

1

@kulek22 Coutinho się u nas nie potrzebnie dusi, ta sama sytuacja co z Gomesem.. Po jakiego groma go na siłę trzymać?

0

Po jakim czasie wskakuje nowy avatar, ustawiłem z rana i dalej mi się nie zmieniło :/

8

@Yoshi94 Szczególnie, że z tej czwórki tylko Messi nie wraca do obrony..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Huck Również nie rozumiem. Jest Rakitic, jest piłeczka, będą grali chłopaki.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cvzx Pewnie była redaktorka.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@SeeleyBooth można

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marcin-dylan Podobno to wymyśliłeś xd

2

@fcbheroes Wincyj tych wykrzykników, wincyj!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nihas Tak.

0

@nuter27 iksde.

0

@matirix20 To zależy czy Bartomeu wda się w bójkę ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?