0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@IronSanHybrid Ja z chęcią przyjmę pozycję na trybunach, nie biorę za dużo ;D

0

@barcelonaLM Kurła, zahaczyło o Podlasie, już po nas..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Katalończyk 99 Albo mnie wyj**ią albo zostanę. Jeszcze nie wiem :/

0

@Nazio87 Bliżej mu do Wróżbity Macieja :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ratamahatta Jest jeden mały szczegół. Piłkarze Barcelony chcą go z powrotem w domu < 3

0

@Rewolucja123 Chodzenie padem, strzelanie myszką. Polecam spróbować xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@salandrill2 No to wokół Ciebie są te fale od internetu 4G, a teraz płaczą o 5G, więc nic Cię nie uchroni ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FCBMati10 Słuchawki przewodowe co chwilę mi się rwały i po jakimś czasie jedna słuchawka nie działała. Natomiast po zakupie bezprzewodowych trzymają mi już dobry rok, więc tak warto.
Edit. Chociażby te są spoko, https://www.mediaexpert.pl/sluchawki-douszne/sluchawki-dokanalowe-jbl-t160bt-czarny,id-1223608

8

Konewkę chociaż dostaną do tego drzewka :(

0

@salandrill2 To mało? Jak na nielegalną transmisje to jest w strasznie dużo, aż dziwne, że nie zostało jeszcze zdjęte ;o

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ponad 100 tyś osób ogląda transmisję na yt, wtf..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@krefi10 Ta, jeszcze nam dopłacą xD

3

@kenneth99 Dobrze wiedzieć, zmieniam avatar xD

0

Roma chyba spuchła ;(

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ta Roma szczeli czy nie szczeli, kurła.. Wiszą mi kasę po pamiętnej wygranie z Barceloną..

0

@Nazio87 Ale to też było napisane w żartach xD
Edit. Emotikonka na końcu zobowiązuje do ironii

2

@Wilczeq I po jakiego groma, będę zapychać komputer tym screenshotem :o

0

@kuba1794 Najlepiej kupić na kilka miesięcy. Na przykład kupując na 6 miesięcy zapłaciłem 114 zł, więc nie jest to duży wydatek. Dodatkowo dostawałem płyn w zestawie. Zależy jeszcze od tego jakich potrzebujesz, ja kupowałem strasznie cienkie z dobrym nawilżaniem, żeby nie czuć na oku ;)

0

@kingmati414 Ja, gdy pierwszy raz nałożyłem to męczyłem się z dobrą godzinę zanim je ściągnąłem ;D Kwestia wprawy, po jakimś czasie będziesz wstanie jeździć palcem po oku ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?