2

@PatrychoO W Pesie potrzeba świeżości. Wszyscy się śmieją jak to Fifa tworzy co roku tą samą grę, ale jednak dodaje co roku nowe opcje do zabawy, Volt czy nawet kariera, a w Pesie? Nawet głupie CL stracili, a teraz próbują się ratować poprzez kupowanie licencji, zespół po zespole, bo to im został.
Co jest tam takiego, żeby zatrzymać gracza na dłużej? Brak pomysłu na rozgrywkę, kompletnie. Mam się podniecać dobrą animacją przez bite 100 godzin czy jak? Co roku kupuje Pesa jak jest na jakieś promocji, i tak naprawdę po jednej sesji kończę i już później nie odpalam. W następnym roku zapewne Konami zrezygnuje z wersji na PC, jeżeli powtórzy się sytuacja z poprzedniej odsłony. W dużym skrócie, 7k ludzi to była najwyższa ilość graczy online. To jest śmiech na sali, patrząc na tak dużą firmę jak Konami.

0

@PatrychoO Gra się przyjemnie, ale co z tego jak poziom compa znowu jest denny.. Prostopadłe podania przez połowę boiska znowu są op, głupie zachowanie obrońców szczególnie przy długich podaniach, natomiast każdy strzał jest odczuwalny jakby to był najpotężniejszy strzał na świecie, Całe konami i ich japońszczyzna xD Wygląd ustawień znowu ten sam, nieczytelny. Tabelka ze składem niezmieniona, dalej przestarzała i mało czytelna. Zmienianie kogoś w składzie to katorga jak co roku. Nie mówię, że to jest zła gra. Jest to po prostu ten sam japoński wytwór co rok temu, a kupowania licencji to chyba uczyli się od Epic Games ;D

PS Messi na cut scenkach wygląda jak Gimli z Władcy Pierścieni, jeśli chodzi o budowę ciała. Dlaczego on jest taki okrągły/napakowany? Wtf, konami xDDDD

0

@bartoszekkk Nie. Prawdopodobnie pojawi się o 19.

5

Dalej śmieszy xD


2

@kibic1899 Jak jeszcze nie skończyłeś to nie warto.

0

@Transu96 Już widzę te groźby od administracji
- " albo usunięcie te avatary albo was wszystkich pobanujemy xd"

0

@Messibestplayerintheworld Cyberpunk jest aktualnie również w dobrej cenie, 156 zł

2

@Shado Wracaj do Polski z naszą pogodą!

1

@8Iniestazo8 Zgredek kręci z muchomorkiem.
Edit. A nie czekaj, to nie tak szło :p

0

@Kubox Spójrz na to z innej strony. Nie jest zimno xd

0

@TheNekro94 Ta duchota mnie wykończy :/

2

Jak myślicie, czy w uniwersum Harrego Pottera istniał problem wykorzystywania seksualnego skrzatów domowych? Czy może przez to Weasleyowie (przypominam - rudzi) nie mieli swojego skrzata, bo za niecne czyny zabrało go im ministerstwo? Zapraszam do dyskusji.
xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Andi18 lecę, ale chyba za drzwi. Jestem w robocie ;D

9

Ja pierdziele, ale duchota..

0

@geass Póki co to i Barca jak i Real wyglądają cienko. Kij z takim transferami, jeżeli trenerów nie ma, żeby to wszystko prowadzić.

1

@Cariones Nie doczytałem do końca, shiet nigga. Zwijam się

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0

@clyde Zakaz śmieszkowania w godzinach popołudniowych ;(

4

@Wawrzyszewski Jadyma, dopóki trzyma :oo

5

Skoro kobieta może być gejszą to dlaczego facet nie może być lesbijszem?
#rozkmina

0

@seba1324 Białystok

0

@seba1324 bo ja wiem, za 1300-1400 z 4 grami.

0

@seba1324 Możemy się dogadać jak chcesz, bo niedługo, jakoś we wrześniu planuje sprzedać PS4 pro ;D rok temu w listopadzie była kupiona

0

@clyde Drugi Adrian w mojej głowie, zawsze życzył mi dobrze < 3

0

@kuz to juz lepiej kupić używaną, za rok i tak wychodzi ps5.

8

Zdarzyło wam się mieć, połączenie ziewnięcia z beknięciem? Cóż to za nieosiągalna moc dla zwykłego nieśmiertelnika :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?