4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Chciałem w ratach wziąć z X-koma.
0
@IronSanHybrid Widziałem. Tylko boje się, że może być ciut za duży :/ Chciałem ostatnio obejrzeć go w Media Markt, ale nie mieli na wystawie :/
1
@IronSanHybrid To ja wiem, ale OnePlus kusi bezramkowością. Idealny do oglądania Netflixa ;P
Edit. I do tego posiada 90 hz ;O
0
ANKIETA. Który telefon jest "ciekawszy"?
P30 Pro vs Samsung S10+ vs OnePlus 7 Pro
https://linkto.run/p/FTWCUUX1
1
@kamilos1214 Posiadam taki tylko, że czarno-czerwony. Polecam, można kupić go w Decathlonie.
PS Daruj sobie rower do 900 zł.
1
Spunky za mocno się zaciągnął xD
1
@Colon Netflix. Od razu mam przed oczami nieprzespane noce. Chociażby jak dzisiaj ;D
7
Ten obrazek z Messim w artykule jest przerażający, gdzie podziały się jego brwi :O
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 Pani Pokojówka z American horror story ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS Alexandra Breckenridge
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 Dodaj mnie na steamie, może kiedyś pykniemy gierkę. https://steamcommunity.com/profiles/76561198097630806
0
@Rewolucja123 Na faceit zatrzymałem się na 8 lvl, później jak wróciłem po kilku miesiącach to szybko spadłem do 4lvl.. Skrzydłowy mnie kompletnie nie interesuje, natomiast kiedyś grało się 1vs1 na esl'u, ale to było kilka lat temu. Globala miałem kilka razy, nie pamiętam ile dokładnie, ale ostatnio zagrałem mm to wrzuciło mnie do MGE. Odechciało mi się dążyć, kolejny raz do globca..
Edit. Jeśli chodzi o Danger Zone, to proszę, szanujmy się.. xD Zagrałem jedną rundę w to coś.
Edit2. Na ESEA, kiedyś chciałem, ale się płaciło podajże ileś tam euro i jakiś problem z tym miałem. Nie pamiętam o co chodziło.
0
@Rewolucja123 Zula nie ;D A w csgo co miałem osiągnąć to osiągnąłem przez ostatnie 4 lata. Mam dosyć. Ściągam z powrotem Rainbow Six, może za 2 razem mi podejdzie ;p
0
@Image Robiłem kilka podejść, ale jakoś mi nie podchodzi. Za późno zacząłem grać, kiedy ilość operatorów zrobiła się strasznie duża i teraz trudno ogarnąć to wszystko :/
0
@Image A jakiś inny fps, gdzie występują rankedy z dużą ilością graczy, jesteś w stanie polecić ? Pomińmy Cs:Go.
0
Gra ktoś w Overwatcha? Czy gra jest dalej warta uwagi w 2019, bo zastanawiam się nad zakupem.
17
@Odesseiron Jest szansa, że na samolot nie zdąży :p
1
@Nano22 Co w tym śmiesznego? Chyba na podlasiu nie byłeś xD
1
@shinthps I ten komentarz pod filmikiem "Tokio usiądź mi na twarzy plis
" xD
0
@Rewolucja123 A w szczególności, gdy piana leje się prosto z butelki.. xD
1
@Kapitan hawk Pewnie, że tak, ale chodziło mi o to w jaki sposób zdobywa się wyświetlenia na takich tytułach. Wyobraźmy sobie artykuł z dopiskiem
"Żona pobiła swojego ukochanego. ZOBACZ JAK"
Natomiast na filmiku "luby" dostaje z liścia, przecież to brzmi komicznie ;D
4
@takisobiektos No to, idę pozwać moje dwie ostatnie byłe ;D
0
Oczywiście, że patola, ale to jak został napisany tytuł to klasa sama w sobie Interia xD "Kierowca porsche POBIŁ kobietę i chciał ją potrącić."
Natomiast z filmiku wynika, że dostała(chyba) liścia. Czy to podchodzi pod pobicie ? :D
0
@Misanthrope Kibice Realu czekający na reakcję prawdziwych Cules ;) a myślisz dlaczego padają serwery po stracie bramki Barcelony? A no właśnie ;)
9
@kiper09 On już swoje się nabiegał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kuczek Lepiej leć po kolei. Jak zaczną Ci pisać to dostaniesz zawrotów głowy od ilości seriali ;D
0
@msmsms Jakieś źródło?
Edit. To nieprawidłowe informacje. Policja zaprzeczyła.
https://konkret24.tvn24.pl/polska,108/marsz-rownosci-w-bialymstoku-informacja-o-ofiarach-smiertelnych-jest-nieprawdziwa,954628.html
0
@insp1re Plebania. Serial trzymał równą formę przez 12 lat.