4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gra ktoś w Overwatcha? Czy gra jest dalej warta uwagi w 2019, bo zastanawiam się nad zakupem.
17
@Odesseiron Jest szansa, że na samolot nie zdąży :p
1
@Nano22 Co w tym śmiesznego? Chyba na podlasiu nie byłeś xD
1
@shinthps I ten komentarz pod filmikiem "Tokio usiądź mi na twarzy plis
" xD
0
@Rewolucja123 A w szczególności, gdy piana leje się prosto z butelki.. xD
1
@Kapitan hawk Pewnie, że tak, ale chodziło mi o to w jaki sposób zdobywa się wyświetlenia na takich tytułach. Wyobraźmy sobie artykuł z dopiskiem
"Żona pobiła swojego ukochanego. ZOBACZ JAK"
Natomiast na filmiku "luby" dostaje z liścia, przecież to brzmi komicznie ;D
4
@takisobiektos No to, idę pozwać moje dwie ostatnie byłe ;D
0
Oczywiście, że patola, ale to jak został napisany tytuł to klasa sama w sobie Interia xD "Kierowca porsche POBIŁ kobietę i chciał ją potrącić."
Natomiast z filmiku wynika, że dostała(chyba) liścia. Czy to podchodzi pod pobicie ? :D
0
@Misanthrope Kibice Realu czekający na reakcję prawdziwych Cules ;) a myślisz dlaczego padają serwery po stracie bramki Barcelony? A no właśnie ;)
9
@kiper09 On już swoje się nabiegał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kuczek Lepiej leć po kolei. Jak zaczną Ci pisać to dostaniesz zawrotów głowy od ilości seriali ;D
0
@msmsms Jakieś źródło?
Edit. To nieprawidłowe informacje. Policja zaprzeczyła.
https://konkret24.tvn24.pl/polska,108/marsz-rownosci-w-bialymstoku-informacja-o-ofiarach-smiertelnych-jest-nieprawdziwa,954628.html
0
@insp1re Plebania. Serial trzymał równą formę przez 12 lat.
1
@kerouac Tak naprawdę to co mi wpadnie w ucho. Jakbym puścił listę polubionych nut ze Spotify byłby to istny rollercoaster.
Chociażby ostatnio polubiłem Covery piosenek ze starych lat śpiewane przez Haley Reinhart, a raczej nigdy mi się nie zdarzyło słuchać tego typu piosenek ;D
1
@kerouac Niee, raczej nie. Przejrzałem jeszcze kilka nut od The Midnight na spotify, ale ten saksofon jakoś mi nie podchodzi :p
0
@nieprzysiadalnosc Właśnie problem jest w tym, że mam od groma polubionych nut i robi się straszny syf w "Odkryj w tym tygodniu". Z początku coś znajdywało, ale teraz kompletnie nic.
0
@kerouac Cyberpunkowe raczej mi nie podchodzi, ale możesz podrzucić.
0
Pochwalcie się jakich playlist słuchacie na Spotify. Chcę włączyć gierke, a chcę, żeby leciało coś w tle. Gatunek, jakikolwiek...
0
@Drzakubs Te przeklęte słoneczko śniło mi się po nocach, PERKELE!
0
@clyde Nowa Zelandia < 3
0
@Odesseiron iZombie
0
@IronSanHybrid Podobnego..
Egzorcysta https://www.filmweb.pl/serial/Egzorcysta-2016-766274 albo Nawiedzony Dom na Wzgorzu, ale pewnie widziałeś.
0
@Odesseiron "Egzorcysta" z Foxa https://www.filmweb.pl/serial/Egzorcysta-2016-766274 Bardzo dobry.
0
@Odesseiron No to mów w co celujesz. Na chybił trafił mogę Ci polecieć The OA na razie 2 sezony.
0
@Odesseiron Przecież @KamQiX wrzucił listę kilkunastu świetnych seriali. Do koloru do wyboru.
1
@KamQiX Jeżeli lubisz horror to polecę Ci jeszcze "Egzorcystę" https://www.filmweb.pl/serial/Egzorcysta-2016-766274
1
@IronSanHybrid Nierówny, ale warto jeśli dotrwasz do końca :)
1
@KamQiX Na twojej liście nie ma serialu "Nawiedzony dom na wzgórzu" z Netflixa ;D
A tak to American Horror Story, a w szczególności sezon 2 < 3
2
Wiedźmin od Netflixa na jednym obrazku :D
https://preview.redd.it/x07b8b8ddwb31.jpg?auto=webp&s=b1cb42fae5d101318c062db4762bf1f9a9d2aaa4