4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Memek96 Kończy mu się kontrakt za 4 dni.
1
@skakun95 Na pewno większa szansa na rozwój i pewny skład niżeli w Barcelonie.
0
Od de Ligta będziemy mogli się spodziewać sequela "La Decision 2" tylko tym razem w postaci książki..
1
@juliacicha Nie wiedziałem, że mniej więcej to aż 95 % xD
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@badej60 Ja.
0
@adi89rg Film?
0
@badej60 Tyle przecinków, a kropki na końcu brak :/
1
@Kapitan hawk "Długo i tak nie pogra, sprzedać póki coś wart"
2
@Keriox Wciągnął brzuch jak nic :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Skaramuczi "po ile sztuka?" Widzę, że mamy tu świeżyne, hue hue
1
@Dzemix111 Sprzedam, jeżeli zwolnią Valverde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AdiKingu96 To tylko dwaj zawodnicy z czego jeden praktycznie zaklepany. Niemożliwe nie istnieje :)
1
@matirix20 Wiem, ale nie powiem.
0
@shinthps Jakbym był tym dzieckiem to twój komentarz by się tutaj nie pojawił xD
1
@SeeleyBooth !!!!!!!!!!!!!!!!
Edit. Sorki, troszkę przygrzało. Znowu upały do mnie dotarły ;(
0
Wyobraźcie sobie akcje, że dziecko miliardera rozpłakało się w środku jakiegoś ważnego przyjęcia wykrzykując, że chce Neymara w Barcelonie, a Stary załatwia mu Neymara w Barcelonie xD
0
@Ronaldinho10_ to pójdzie do ManU ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kamiloza91 i co nam z tego Dembele, że pogra u nas dłużej, skoro nie będzie w stanie wziąć gry na siebie, to nie ten typ piłkarza. Patrząc na sytuacje Neya i w jakim klubie się znajduje, gdzie nie ma żadnych zasad to nie dziwo, że mu odpierdziela jak sam powiedziałeś Brazylijczycy mają to we krwi. Takiego typu piłkarza trzeba prowadzić za rączkę przez całą karierę, potrzebuje twardych zasad, które w Barcelonie dostanie i jeżeli Neymar jest skłonny na to się zgodzić, to w czym problem? Niech przychodzi do nas. Aktualnie to nasz zarząd ma rozkłada karty, a Neymar może tylko się zgadzać albo do widzenia.
1
@Kamiloza91 Aktualnie Neymar jest jedyną gwiazdeczką, który byłby w stanie zastąpić Messiego. Drugiego takiego na tym świecie NIE MA.
3
@Kamiloza91 Dembele to będzie na ławce, ale w PSG. Zobaczysz jak zrobi szopkę, jak w dwóch poprzednich klubach, wtedy wspomnisz moje słowa ;D
10
@Rewolucja123
6
@Messibestplayerintheworld Oby zawitał jeden i drugi.
7
@SeeleyBooth Znam, kiedyś się piło, teraz jak tylko czuje zapach mleka od krowy czy z kartonu, to zbiera mi się tylko na wymioty, pozdro xD
1
@Konias4318 Aktualnie nie ma "bardzo rzetelnych" źródeł, nawet Romero zawodzi. Ludzie z zarządu również powiedzą Ci tyle, że nic o tym nie wiedzą, albo nic nie wykluczamy itp. Jedyne słuszne źródło to oficjalka ze strony klubu.
0
@Suzu Jak 3/4 innych piłkarzy przechodzących do większego klubu ;/