6

@IronSanHybrid Pewnie jeden z wielu z La Rambli, który obstawił x2 po kursie -7 xD

3

@BigShaq CA ludzie z La Rambli nie mogą się doczekać, bo gra Messi, a tak naprawdę Copa to taka Ekstraklasa w porównaniu do ME.. 3/4 spotkań na poprzednim turnieju zasypiałem i tu nie chodzi o późną porę bo jestem do niej przyzwyczajony, po prostu wieje ch*em, zero emocji ;p

1


Jest ktoś mi w stanie powiedzieć jaki to będzie typ muzyczki, który leci w tle tego zwiastuna? Najlepiej, żeby łatwo się szukało na spotify'u. Z góry dzięki ;P

0

@Hubertusk na fortunie 5,8

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@8Iniestazo8 Taką dobrą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@ctid sam jesteś dziecko, Avada Kedavra!!!

0

@krzychu1526 Trzeba przyznać, że laska miała niezły pomysł. Tak się zarabia na frajerach ;p

10

@Kubox Thiago.. ah shit, here we go again..

0

@SamuraJack a zgadnij..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@karszun Co w tym śmiesznego? Ciągnął cały ten śmieszny Real za uszy przez cały sezon, gdyby nie on to by skończyli na 5 miejscu w tabeli..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bovciek Nie kracz.

3

@jakubkuba07 Czy ja wiem czy gruba. W ostatnich latach to powszechny sposób na wyłudzenie pieniędzy (aktorzy, celebryci, piłkarze) ;p Nie mówię, że zawsze to jest jakiś przekręt, ale w wielu przypadkach to przeważnie skok na kasę albo dla zdobycia fejmu.

0

@Pawlak1992 Bramkarz i do tego Polak. Czego się spodziewałeś?

1

@SeeleyBooth Chyba po to, żeby zaleczyć kaca z soboty :p

5

@SeeleyBooth kto pije w niedzielę? Po to jest piątek i sobota xd

0

Tak z ciekawości sprawdziłem na transfermarkecie profil Victora Valdesa i nawet nie wiedziałem, że jego najwyższą wartością na rynku transferowym było 20 mln..

0

@AlvaroHanso dlatego użyłem cudzysłów, mordo.

0

Tylko mnie nie pokoi "zachowanie" de Jonga, nie ma tygodnia bez wywiadu z nim, straszny z niego showman się zrobił, żeby mu tylko palma nie odbiła...

8

@Kapitan hawk kolega chyba nie o to pytał, bo ja tam nie widzę takiej odpowiedzi..

0

@Witekk10 @Witekk10 Nie wiem jak to nazwać, ale jego gole są takie Leosiowe ;D Jakbym oglądał młodszego brata Messiego :P Jestem pewien, że w Realu jeszcze bardziej rozwinie skrzydła, patrząc na tak defensywną grą Chelsea, a już nie wspominając o słabości obrońców La Liga na tego typu zawodników (patrz. Leo)

0

@FlaizioPL 29 maj 2017 · google nie boli, naprawdę

1

@MarioVeB! Ah shit, here we go again..

0

@Mns21 Potwierdzam, nie baw się w żadne agencje. Co najwyżej po znajomości 

7

La Rambla skacze z radości jakby obchodzili przedwczesny Dzień Dziecka, żeby nie skończyło się płaczem jak Bartuś wyskoczy z tekstem, że nie zmienia zdania w stosunku do Valverde i zostanie w klubie xD

"La Rambla - Ah shit, here we go again" wkrótce w kinach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?