0

@Grzesior667 Ej, psst, mogę Ci podać link do generatora kluczy.

1

Piękny klasyk po zerwaniu


Edit. O! Pykło xD

3

@zodiak_10 Ale kto powiedział, że się nie cieszą, a tak poza tym jak ukazać opinię na jakiś temat jak nie na stadionie ;) Lepsze to niż spamowanie pod twitter'ami itd.

0

@Grzesior667 A w komentarzu mogę, wtf?

0

Czy tylko ja nie mogę wkleić linku do yt?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@SeeleyBooth a po co komu spodenki plażowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@FafitFCB Uwierz mi, nikt nie o nim nie zapomniał..

0

@Dejvv a jak xD

1

@Katalończyk 99 co masz na myśli? Nie siedzę tutaj 24 h na dobę, a jeśli myślisz, że to co napisałem miało być uszczypliwe w stosunku do BarcaInfo to proponuję wyciągnąć pewien przedmiot z pupy albo pójść na lekcje śmieszności xD

1

@BarcaInfo O proszę i gromadzisz dane o użytkownikach ze strony, nie ładnie ;p
Ps. Mam dalej w ignorowanych, ale nie działa to perfekcyjnie, co któryś post jest widoczny

1

@BarcaInfo Ty, robot! Spóźniłeś się o dopiero 18 minut ;D
Edit. O proszę jaką szybka zmiana posta xD

0

@MasterKrzych Wyłącz tą La Ramble i go nie kuś.

1

@Abuk Ale my tutaj nie oceniamy po zwiastunie tylko po realnej rozgrywce, co to nowy samochód, że sam musisz wsiąść i przetestować? Na gameplay'u masz wszystko jak na tacy ;p

0

@Bamek94 Szykuje się powtórka z rozrywki, czyli gole z połowy boiska ;p

0

@PawkoFCB Za duża ilość animacji i wyszło jak wyszło xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Messibestplayerintheworld NIe chcesz robić gówno burzy, a piszesz o tym już któryś post z rzędu na ten temat. Podkreślając jako NAJLEPSZĄ grą piłkarską..

7

@Messibestplayerintheworld To powinno podchodzić pod prowokację..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Arthur Mi to przypomina szczęście na styl Valverde. Oklaskiwany przy potężnym Izraelu,a jak trafi się jakiś zespół nastawiony na wysoki pressing to będziemy w czarnej d*pie..

0

@Leooo fil.. co?

1

@sebasek99 Nintendo co? Chyba Japończycy bo to oni są głównymi odbiorcami.. Ich nie obchodzi taki kraj jak Polska ;p

0

@ViscaBarca123 Jeez, ale, że Ty się nabrałeś na taki fake xD
PS Na tą chwilę hologram z prawdziwego zdarzenia nie istnieje.

2

@Veb1233 a na Podlasiu wróciliśmy do kamienia łupanego przez te upały..

6

@IronSanHybrid Pewnie jeden z wielu z La Rambli, który obstawił x2 po kursie -7 xD

3

@BigShaq CA ludzie z La Rambli nie mogą się doczekać, bo gra Messi, a tak naprawdę Copa to taka Ekstraklasa w porównaniu do ME.. 3/4 spotkań na poprzednim turnieju zasypiałem i tu nie chodzi o późną porę bo jestem do niej przyzwyczajony, po prostu wieje ch*em, zero emocji ;p

1


Jest ktoś mi w stanie powiedzieć jaki to będzie typ muzyczki, który leci w tle tego zwiastuna? Najlepiej, żeby łatwo się szukało na spotify'u. Z góry dzięki ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?