4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Grzesior667 Ej, psst, mogę Ci podać link do generatora kluczy.
1
Piękny klasyk po zerwaniu
Edit. O! Pykło xD
3
@zodiak_10 Ale kto powiedział, że się nie cieszą, a tak poza tym jak ukazać opinię na jakiś temat jak nie na stadionie ;) Lepsze to niż spamowanie pod twitter'ami itd.
0
@Grzesior667 A w komentarzu mogę, wtf?
0
Czy tylko ja nie mogę wkleić linku do yt?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@SeeleyBooth a po co komu spodenki plażowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@FafitFCB Uwierz mi, nikt nie o nim nie zapomniał..
0
@Dejvv a jak xD
1
@Katalończyk 99 co masz na myśli? Nie siedzę tutaj 24 h na dobę, a jeśli myślisz, że to co napisałem miało być uszczypliwe w stosunku do BarcaInfo to proponuję wyciągnąć pewien przedmiot z pupy albo pójść na lekcje śmieszności xD
1
@BarcaInfo O proszę i gromadzisz dane o użytkownikach ze strony, nie ładnie ;p
Ps. Mam dalej w ignorowanych, ale nie działa to perfekcyjnie, co któryś post jest widoczny
1
@BarcaInfo Ty, robot! Spóźniłeś się o dopiero 18 minut ;D
Edit. O proszę jaką szybka zmiana posta xD
0
@MasterKrzych Wyłącz tą La Ramble i go nie kuś.
1
@Abuk Ale my tutaj nie oceniamy po zwiastunie tylko po realnej rozgrywce, co to nowy samochód, że sam musisz wsiąść i przetestować? Na gameplay'u masz wszystko jak na tacy ;p
0
@Bamek94 Szykuje się powtórka z rozrywki, czyli gole z połowy boiska ;p
0
@PawkoFCB Za duża ilość animacji i wyszło jak wyszło xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Messibestplayerintheworld NIe chcesz robić gówno burzy, a piszesz o tym już któryś post z rzędu na ten temat. Podkreślając jako NAJLEPSZĄ grą piłkarską..
7
@Messibestplayerintheworld To powinno podchodzić pod prowokację..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Arthur Mi to przypomina szczęście na styl Valverde. Oklaskiwany przy potężnym Izraelu,a jak trafi się jakiś zespół nastawiony na wysoki pressing to będziemy w czarnej d*pie..
0
@Leooo fil.. co?
1
@sebasek99 Nintendo co? Chyba Japończycy bo to oni są głównymi odbiorcami.. Ich nie obchodzi taki kraj jak Polska ;p
0
@ViscaBarca123 Jeez, ale, że Ty się nabrałeś na taki fake xD
PS Na tą chwilę hologram z prawdziwego zdarzenia nie istnieje.
2
@Veb1233 a na Podlasiu wróciliśmy do kamienia łupanego przez te upały..
6
@IronSanHybrid Pewnie jeden z wielu z La Rambli, który obstawił x2 po kursie -7 xD
3
@BigShaq CA ludzie z La Rambli nie mogą się doczekać, bo gra Messi, a tak naprawdę Copa to taka Ekstraklasa w porównaniu do ME.. 3/4 spotkań na poprzednim turnieju zasypiałem i tu nie chodzi o późną porę bo jestem do niej przyzwyczajony, po prostu wieje ch*em, zero emocji ;p
1
Jest ktoś mi w stanie powiedzieć jaki to będzie typ muzyczki, który leci w tle tego zwiastuna? Najlepiej, żeby łatwo się szukało na spotify'u. Z góry dzięki ;P