626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KacperVEB superbet przy 2 przewagi wchodzi ;)
0
To jak już lewy bez szans na króla to może Roque
0
Mam nadzieję że Felix wejdzie pożegnać się z kibicami
0
@zaky274 a no xd. Nasz populista jak Pinokio, tylko z każdym kłamstwem rośnie bebzon.
0
@barcelonaLM To Madryciak
0
@Sulimo to ze mistrzostwo w tym roku zgarniają zasłuzenie. Nie ma w lidze mocniejszego zespołu w tym sezonie. Mówienie ze jest inaczej kiedy sami zebralismy 2x po 4 od Girony zachacza o schorzenia umysłowe
0
@Sulimo zabrali by im 20 pkt to i tak byśmy to przejebali xD. Real o 3 klasy wyzej niz reszta w lidze w tym roku.
1
Nudny mecz, chciałoby się napisać ze wyjątkowo nudny ale w sumie większość tak wygląda
0
Guler gol xd się rozstrzelał kebabowy książę
0
@TR3YWAY Lewy dalej z szansą na króla strzelców niestety, wiec z Sevilla tez zagra
1
@Sulimo uhuhu to zapnij pasy i patrz na majstersztyk braci Hernandez
1
Myślicie że Fermin ma szansę wskoczyć jeszcze do Kadry na Euro?
0
@DJ1992 bo sponsorem zespołu jest Cupra, ale ForTa szkoda.
1
Gol Fermina po 2.65, 2 najniższy kurs na bramkę po lewym
0
Za rok na pewno sie uda
0
@BORO_12 chodzi mi o to ze to 1 sezon.. gdyby posiedzial jeszcze 1 rok, obronil by miejsce w lm niezaleznie jak im pojdzie w europie to mozna wyciagac wnioski
2
@Bajson Dlatego wpakuje się w Juve xd
9
Za rok będzie przewijał się Fabregas... tylko zrobi uprawnienia xD
0
@Greenalley Obaj to niewiadoma tak samo jak gdy przychodził Xavi. Bez doświadczenia w Europie, równie dobrze mozna wziąć Marqueza i mieć wymagania jak względem wyzej wymienionej dwójki. Wybór między Tuchelem i Flickiem moim zdaniem, wolałbym tego 1, chociaz z miejsca eliminuje to przybycie Kimmisha bo mają słabe relacje.
1
@umtiti Felix nie powinien juz wgl czasu dostawac. Oby w nie zostal na przyszly sezon
0
@AlwaysBlaugrana aktualnie w kolekcji 10 szt Barcy, 1 Milanu i 1 Legii (chętnie sprzedam XD)
0
@Barcasub ciężko znaleźć na rynku ciekawego DMa. Moim zdaniem kimmich ani Zubimendi nie zmieni naszej gry
1
@Safrani dziwne dziwne że dzietność spada skoro ludzi nie stać na mieszkanie
1
To uniwersum jest coraz lepsze
0
@lntrowertyk Gundo?
1
Jutro konferencja prasowa. Xavi zostaje, zarząd i sztab trenerski zjednoczony jak nigdy. Szynka od nowego dostawcy wjeżdża na stół.
6
Xavi pierwszy raz powiedział coś z sensem i może za to polecieć xd. No nic dawać Marqueza i lecimy dalej
0
Fort i Ferran w 1. Święto jakieś
0
@RosjaninBut jak się uda to przynajmniej wiadomo czyje nazwisko na wyjazdowce
6
Przyszła generacja Amigosow. Tym razem z większymi cojones.