626

0

@KacperVEB superbet przy 2 przewagi wchodzi ;)

626

0

To jak już lewy bez szans na króla to może Roque

626

0

Mam nadzieję że Felix wejdzie pożegnać się z kibicami

626

0

@zaky274 a no xd. Nasz populista jak Pinokio, tylko z każdym kłamstwem rośnie bebzon.

626

0

@barcelonaLM To Madryciak

626

0

@Sulimo to ze mistrzostwo w tym roku zgarniają zasłuzenie. Nie ma w lidze mocniejszego zespołu w tym sezonie. Mówienie ze jest inaczej kiedy sami zebralismy 2x po 4 od Girony zachacza o schorzenia umysłowe

626

0

@Sulimo zabrali by im 20 pkt to i tak byśmy to przejebali xD. Real o 3 klasy wyzej niz reszta w lidze w tym roku.

626

1

Nudny mecz, chciałoby się napisać ze wyjątkowo nudny ale w sumie większość tak wygląda

626

0

Guler gol xd się rozstrzelał kebabowy książę

626

0

@TR3YWAY Lewy dalej z szansą na króla strzelców niestety, wiec z Sevilla tez zagra

626

1

@Sulimo uhuhu to zapnij pasy i patrz na majstersztyk braci Hernandez

626

1

Myślicie że Fermin ma szansę wskoczyć jeszcze do Kadry na Euro?

626

0

@DJ1992 bo sponsorem zespołu jest Cupra, ale ForTa szkoda.

626

1

Gol Fermina po 2.65, 2 najniższy kurs na bramkę po lewym

626

0

Za rok na pewno sie uda

626

0

@BORO_12 chodzi mi o to ze to 1 sezon.. gdyby posiedzial jeszcze 1 rok, obronil by miejsce w lm niezaleznie jak im pojdzie w europie to mozna wyciagac wnioski

626

2

@Bajson Dlatego wpakuje się w Juve xd

626

9

Za rok będzie przewijał się Fabregas... tylko zrobi uprawnienia xD

626

0

@Greenalley Obaj to niewiadoma tak samo jak gdy przychodził Xavi. Bez doświadczenia w Europie, równie dobrze mozna wziąć Marqueza i mieć wymagania jak względem wyzej wymienionej dwójki. Wybór między Tuchelem i Flickiem moim zdaniem, wolałbym tego 1, chociaz z miejsca eliminuje to przybycie Kimmisha bo mają słabe relacje.

626

1

@umtiti Felix nie powinien juz wgl czasu dostawac. Oby w nie zostal na przyszly sezon

626

0

@AlwaysBlaugrana aktualnie w kolekcji 10 szt Barcy, 1 Milanu i 1 Legii (chętnie sprzedam XD)

626

0

@Barcasub ciężko znaleźć na rynku ciekawego DMa. Moim zdaniem kimmich ani Zubimendi nie zmieni naszej gry

626

1

@Safrani dziwne dziwne że dzietność spada skoro ludzi nie stać na mieszkanie

626

1

To uniwersum jest coraz lepsze

626

0

@lntrowertyk Gundo?

626

1

Jutro konferencja prasowa. Xavi zostaje, zarząd i sztab trenerski zjednoczony jak nigdy. Szynka od nowego dostawcy wjeżdża na stół.

626

6

Xavi pierwszy raz powiedział coś z sensem i może za to polecieć xd. No nic dawać Marqueza i lecimy dalej

626

0

Fort i Ferran w 1. Święto jakieś

626

0

@RosjaninBut jak się uda to przynajmniej wiadomo czyje nazwisko na wyjazdowce

626

6

Przyszła generacja Amigosow. Tym razem z większymi cojones.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?